instagram/dominikamirgovaofficial

Koronakríza poznačila živobytie mnohých ľudí, od tých najmenších podnikov až po tie najväčšie. Stopku dostali aj umelci, medzi nimi aj známi speváci, ktorí nemohli vystupovať, a tak sa ich príjmy a bežné pracovné dni poriadne zmenili. K nim patrí aj Dominika Mirgová, ktorá prišla navyše aj o svoju druhú srdcovku.

29-ročná Dominika, ktorú preslávila spevácka súťaž SuperStar, má talent nie len na spev, ale aj tanec. Svoje skúsenosti a radosť z pohybu odovzdávala ďalej v tanečnej škole v Trnave, ktorú prevádzkovala. Táto škola však krízu neustála a Dominika bola nútená po rokoch pôsobenia školu zatvoriť.

Prenajaté priestory tak odovzdala, no v ťažkých chvíľach zažila ďalší šok. Miesto, kde pravidelne prebiehali tréningy si prenajala konkurenčná tanečná škola. Pri vypratávaní priestorov došlo k situácii, ktorá je rozhodne neúctivá. K Dominike sa dostala fotografia 2 dievčat, ktoré skáču po logu jej školy, ktoré v sále ostalo.

„Toto je podľa mňa naozaj cez. Vo všetkej počestnosti, čo sa týka tanečného sveta, vážim si každého jedného tanečníka, ale prepáčte, ak vám má rásť vo vašich tanečných kluboch takáto generácia a prístup detí, je mi to ľúto ešte viac,“ napísala k fotke, ktorú zdieľala na svojom instagramovom profile.

zdroj: instagram/dominikamirgovaofficial

Zároveň odhalila aj svoje pocity z toho, že niečo, čo roky budovala a milovala je už minulosťou: „To, že nás korona zruinovala, je fakt, zatvorili sme. Museli sme. Nehovorila som o tom, lebo som to ešte stále neprekročila so vztýčenou hlavou. Asi sa cez to ešte nejaký čas neprenesiem.“

Zdroj: instagram/dominikamirgovaofficial

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News