Bianka Rumanová o svadbe
Instagram/biankarumanova, Instagram/jovinecko

Influencerka a podnikateľka Bianka Rumanová sa prednedávnom ocitla v škaredej vojne influenceriek. To sa napokon ale konečne upokojilo a ona si môže pokojne žiť svoj život s priateľom, komikom Filipom Jovanovičom. Nedávno zmenila imidž, čo nám vyrazilo dych. Zdá sa, že šokovaná budeš znovu, pretože Bianka vo svojom príbehu na Instagrame prehovorila o svadbe. Zverejnila aj fotku, na ktorej má prstene. Je jeden z nich zásnubný?

Bianka Rumanová dala na svojej sociálnej sieti priestor na otázky od fanúšikov. Tých bolo v poslednej dobe celkom dosť a väčšina sa týkala práve spomínanej hádky. Išlo o veľkosť zásnubného prsteňa, ale ten príbeh už určite poznáš.

Bianka a Filip
zdroj: Instagram/biankarumanova

Svadbu má už naplánovanú

Práve dnes dostala influencerka od followera zaujímavú otázku, na ktorú odpovedala ešte zaujímavejším spôsobom. „Ahoj Bibi, ako by mala vyzerať tvoja svadba? Aký štýl, šaty… sa ti páčia?“ Znela otázka.

„Ahoj. Ja som vždy chcela klasiku. Kostol a taká, nemusí byť obrovská, no veselá svadba. Ale čím som staršia, tým viac chcem svadbu len ,vo dvojici‘ a potom neskôr len nejaký mini bašavel s najbližšími. Chcem byť sama s mužom niekde v zahraničí… Ideálne vo vysnenej/milovanej krajine a užívať si nový, iný štart. Potom niekde v prírode posedieť, najesť sa s rodinou,“ odpovedala v príbehu na svojom Instagrame.

Bianka Rumanová a Filip Jovanovič
zdroj: Instagram/biankarumanova

Celkom sa v tomto s Filipom stotožňujeme. Šaty sa mi páčia viaceré, ale to musím cítiť, že to sú tie… A vlastne ak nebude klasická svadba, tak mi na šatách až tak nezáleží,“ dodala Bianka, ktorá má svadbu vysnívanú do úplných detailov.

Bianka Rumanová
zdroj: Instagram/biankarumanova

Po takomto príbehu Bianka potom ešte zverejnila fotku svojej ruky. Bola na manikúre, no na ruke má dva veľké prstene. Tak čo myslíš, plánuje sa svadba? Je jeden z tých prsteňov zásnubný?

Je Bianka Rumanová zasnúbená?

Bianka Rumanová
zdroj: Instagram/biankarumanova

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News