instagram.com/biankarumanova

Slovenský trh oblečenia zaplavili kvalitné tepláky, ktoré momentálne vyrábajú viaceré známe osobnosti. Keďže sme všetci doma, tepláky sa stali najobľúbenejším kúskom nášho šatníku a niet sa preto čudovať, že chceme mať na sebe len to najlepšie.

Tým, že je na Slovensku výrobcov oblečenia viac, vzniká aj vyššia konkurencia. Niektoré podnikateľky to znášajú lepšie, iné zase horšie. Na Instagrame si dve, zhodou okolností obe Bianky, vymenili prostredníctvom stories niekoľko odkazov.

„V roku 2019 sme jej navrhli spoluprácu, nakoniec sme do toho nešli. Nakoniec si veci odo mňa kúpila, takže ona si uvedomuje, od koho je inspo. Samozrejme, takto aj slečna B.R. Kúpila si handry odo mňa a o pár mesiacov už robila to isté čo ja a pre istotu dala nie len isté farby, ale aj krabice. Len sa na tom rada pobavím a takto by som mohla pokračovať do zajtra,“ napísala vo svojej story na Instagrame Bianca, ktorá vlastní značku Bianca Studio.

Keďže bola kritika mierená aj na influencerku Bianku Rumanovú a jej módnu značku NAMUR, neostala ticho a k celej veci sa vyjadrila. „Uvedomuje si tu niekto, že táto baba mňa a moju značku rieši odkedy som dala len prvú ukážkovú fotku teplákov, kedy ešte ani fotka na postave nebola? To znamená od minulého roku januára! Ak si myslíš, že ma nahneváš či vydeptáš, tak nie. Ani po roku tvojich útokov a šírenia nenávisti,“ napísala Rumanová vo svojej story na Instagrame.

„Dotyčná útočí na každého, kde si dovolí predávať tepláky. Dnes aj Zuzku Plačkovú. Naposledy to píšem verejne. Ukľudni sa ty aj tvoja sestra. Pracujte na svojom a druhých už naozaj neobťažujte. My ostatní pracujeme poctivo na svojich značkách a predávame to, čo sa nám a ľuďom páči. Robí to celý svet,“ pokračovala Bianka.

zdroj: instagram.com/biankarumanova

„Takže aj keď je môj prah trpezlivosti a tolerancie vysoký a fakt znesiem veľa, tak príde okamih, kedy sa vyberiem za svojou právničkou a neboj sa nič. Som dosť šialená na to, aby som sa toho, čo ty považuješ za srandičku a bezvýznamné storky chytila a dokopala to k súdu. Krivo ma obviňuješ, zasahuješ mi do podnikania a spiníš moje (pekné) meno už rok,“ uzavrela to obľúbená influencerka a vlastníčka značky NAMUR.

Čo si o celej tejto výmene názorov myslíš ty? Sleduješ baby a poznáš ich značky oblečenia? Pre porovnanie si môžeš pozrieť obe značky teplákov a porovnať, či medzi nimi naozaj vidíš nejakú podobnosť. Bianka Rumanová však nie je jediná, ktorá tento problém rieši, kritika sa zvalila na viaceré známe Slovenky.

Bianka a jej značka NAMUR

Bianca a jej značka BIANCA STUDIO

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News