instagram.com/biankarumanova

Influencerka Bianka Rumanová rozbehla svoju kariéru predovšetkým vďaka Instagramu. Dnes ju tam sleduje už viac ako 110-tisíc fanúšikov, ktorí čakajú na jej najnovšie príspevky. 

Bianka je okrem iného aj šikovná podnikateľka, pretože len nedávno predstavila svoju vlastnú kolekciu oblečenia NAMUR, ktorá sa ihneď uchytila. Dôvod je ten, že ponúka originálne a jedinečné kúsky, ktoré by si len ťažko zohnala v bežnom obchode.

Bianka si je však vedomá svojho vplyvu prevažne na mladšie dievčatá. Preto sa rozhodla venovať im odkaz a zdôrazniť problém, ktorý dnes viaceré majú. Týka sa ich nedostatočného sebavedomia a neustáleho podceňovania sa.

Preto zverejnila fotku bez make-upu, aby všetkým ukázala, že aj ona je len obyčajná žena, ktorú trápia vyrážky a ani zďaleka nie je taká dokonalá, ako si všetci možno myslia. Všetko je však o tom, aby si sa ty sama prijala a mala sa rada. Aj s nedokonalosťami.

„Raw. Za posledné roky stúplo sebapoškodzovanie a samovraždy najmä mladých dievčat vo veku 15-19 rokov o 70 %…pretože sa cítili nedocenene a nedostatočne. Tu ma máte s vyrážkami, začervenaním a znamienkom, ktoré mi vysmievajú za bradavicu. Ale viete čo ich môžem?

View this post on Instagram

Raw. . Za posledne roky stuplo sebapoškodzovanie a samovraždy najma mladych dievčat vo veku 15-19 rokov o 70%…pretože sa citili nedocenene a nedostatočne. . Tu ma mate s vyražkami, začervenanim a znamienkom, ktore mi vysmievaju za bradavicu. Ale viete čo ich možem? Mam v sebe už aspon liter čistej vody, jednu kavu a idem cvičiť. Pretože aj to cvičenie mi pomaha byť psychicky v pohode. Pracujem na sebe a *aj vďaka tomu, že sa pačim sebe viac sa mam aj viac rada. (*aj / nie len!) Vlastne všetko z čoho mam lepši pocit mi pomaha mať sa viac rada. Urobte to pre seba dnes aj vy. Pochvalte sa. Alebo urobte niečo čo vas posunie k tej pochvale. #nofilter #nomakeup #rawpicture #fuckinstagramstandards

A post shared by 🍦𝕽UMAN🍦 (@biankarumanova) on

Mám v sebe už aspoň liter čistej vody, jednu kávu a idem cvičiť. Pretože aj to cvičenie mi pomáha byť psychicky v pohode. Pracujem na sebe a *aj vďaka tomu, že sa páčim sebe viac sa mam aj viac rada. (*aj / nie len!) Vlastne všetko, z čoho mám lepši pocit, mi pomáha mať sa viac rada. Urobte to pre seba dnes aj vy. Pochváľte sa. Alebo urobte niečo, čo vás posunie k tej pochvale,“ napísala Bianka v príspevku.

A my s ňou musíme naozaj len súhlasiť. Veľa mladých dievčat (a nielen mladých) podľahlo trendu dokonalosti na sociálnych sieťach. Neuvedomujú si však, že ide len o filtre a skutočnosť býva často veľmi odlišná. Naozaj sa nauč prijať seba takú, aká si. Ak budeš sebavedomá, uvidíš, že tvoj život sa zmení k lepšiemu.

View this post on Instagram

🖤…

A post shared by 🍦𝕽UMAN🍦 (@biankarumanova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News