Úspešná americká speváčka a mama si spolu s rodinou užila jej ďalší rok na tomto svete. Beyoncé (39) rada spoznáva nové krajiny, a preto sa tento rok vybrala priamo do Chorvátska. Viac o tom informoval portál Elle.

Mamina zavelila a celá rodina naskočila na jachtu. Z Ameriky plachtili až do známeho chorvátskeho Dubrovnika. Očití svedkovia potvrdili pre E! News, že väčšinu času trávili na ich jachte Lana. Posádku tvorila známa speváčka Beyoncé, jej manžel a raper Jay-Z, osemročná dcéra Blue Ivy a dvojročné dvojičky Rumi a Sir.

Úspešná umelkyňa zatiaľ nepublikovala fotografie z tohto výletu, ale ľudia tvrdia, že sa naozaj dobre zabávali. Vieš si predstaviť, že si na dovolenke v Chorvátsku a zrazu tam stretneš jednu z najpopulárnejších speváčok? Nuž, aj to je možné.

Beyoncé sa narodila 4. septembra 1981. Na svojom konte má množstvo nezabudnuteľných hitov. Okrem pracovného života sa snaží venovať tiež svojej rodine. V domácom prostredí jej robia radosť tri deti a zdá sa, že nemajú problém ísť s ňou aj na koniec sveta.

Zdroj: Elle, E! News

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.