Muž pozerajúci inam

Nevera bolí. Je to niečo, čo by nechcel zažiť nikto. Ak raz totižto miluješ, dávame do toho celého seba, celé svoje srdce. Preto je dôležité založiť svoj vzťah na dôvere a nikdy ju nestratiť, pre jeden flirt, pre jednu noc či pár správ. Ženy berú neveru inak. Preto by sa týmto 4 veciam mal vyhnúť každý chlap, aby si o svoju partnerku neprišiel.

Nevera je nechcená súčasť dnešných vzťahov, avšak nezahŕňa to len fyzický kontakt s inou osobou. Každý z nás má iné hranice a preto je najdôležitejšie si ich vyjasniť hneď na začiatku vzťahu. Ženy sa na tento problém totižto pozerajú širšie. Tí, ktorí ju už zažili a vedia, aká bolestivá môže byť, sa jej vyhýbajú oblúkom. Ak nechce muž svoju partnerku stratiť, vyhýbať by sa mal najmä týmto situáciám.

Ženy totižto sklame oveľa viac emočná nevera ako tá fyzická. Je to preto, že city a dôvera sú krehkejšie ako porcelán a ak sa nalomia, je ťažké ich znovu dostať do pôvodného stavu. Je pre nás ťažké si vybudovať dôveru k neznámemu mužovi na začiatku vzťahu a o to ťažšie ju vybuduje s človekom, ktorý ju oklamal či podviedol.

Pozornosť

Za neveru často berieme aj to, ak náš partner venuje príliš veľa pozornosti inej. Či už je to kamarátka, o ktorej často hovorí, ale aj cudzia žena. Pozornosť v tomto slova zmysle je v podobe neustálej pomoci, častý kontakt či malé darčeky.

Pod pozornosť ale patrí aj pozeranie sa na iné ženy. Každý máme oči a nie je nič zlé na tom, že sa pozrieme sa na opačné pohlavie. Dôležitý je však pohľad. Ak ide muž so svojou partnerkou po ulici a zrazu skoro nechá oči na postave ženy oproti, za ktorou sa dokonca so slinou na kraji otočil, to už tak v poriadku nie je. Ženy v tomto prípade tak trochu strácajú sebavedomie a začnú pochybovať o lojálnosti partnera.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating