Photo by Jonathan Borba on Unsplash.com

Láska si nevyberá. Môžeš si naplánovať, ako bude tvoj partner vyzerať, no nevyberieš si to, koho budeš milovať. Je to zvláštne, však? No vždy počúvaj svoje srdce, vie totiž pravdu oveľa skôr, než tvoja myseľ.

Ak sa chceš predsa nechať viesť „návodmi“ na šťastný vzťah, tu nájdeš opis osoby, s ktorou by si mala randiť na základe svojho znamenia.

Baran

Mala by si randiť s mužom, ktorý bude s tebou rád chodiť do spoločnosti. Musíte si nájsť spoločných priateľov a všetko spolu zdieľať. Ak ťa bude rešpektovať a nezraní tvoju pýchu, vieš, že si našla toho pravého.

Býk

Tvoj partner by mal vedieť dobre variť. Láska ide cez žalúdok a ty si na tom zakladáš najviac. Mal by ti poskytnúť istotu a to, že s tebou bude chcieť plánovať budúcnosť. Pretože domov si vytvoríš jedine s ním.

Blíženci

Mala by si mať muža, ktorý ti dá pozornosť. Pre ktorého budeš celý svet a nikdy ťa nenechá pochybovať. Musí byť naladený na rovnakej vlne ako ty, mal by mať rovnaký humor ako ty a musí zdieľať zmysel pre dobrodružstvo. Potom sa s ním nebudeš nudiť a prežiješ s ním celý život.

Rak

Pre teba znamená láska činy a slová. Ak ti bude tvoj partner hovoriť, ako moc ťa ľúbi a má ťa rád, dokážeš s ním byť navždy. Musí sa vedieť pre teba obetovať a nesmiete sa hádať.

Lev

Mala by si si nájsť muža, ktorý bude silný. Musí ti vedieť ukázať silu v tom, že ťa ochráni od všetkého zlého, čo vás bude čakať. Ak sa s ním budeš môcť dohodnúť na tom, že domáce práce budete robiť na polovicu, vyhrala si.

Panna

Tvoj vyvolený muž musí byť zároveň tvojím najlepším priateľom. Musí ti vytvoriť teplo domova a postarať sa o teba vždy, keď budeš chorá. Ak bude mať odvahu a zodpovednosť, udrží tým váš vzťah pohromade.

Váhy

Budeš milovať iba muža, ktorý ti dá voľnosť. Musíš od neho dostávať kytice kvetov, musí mať dobrý zmysel pre humor a pravidelne ti musí variť. Ak toto všetko splní, vydrží vám to a budeš ho rešpektovať a milovať.

Škorpión

Pre teba je najdôležitejšia kariéra. Muž, ktorý ťa nechá ísť za svojimi snami a vzdelaním, bude pre teba ten pravý. Bude musieť mať pod kontrolou dom a rodinné výdavky, pretože ty budeš musieť pracovať. Takto si vytvoríte šťastný vzťah.

Strelec

Si samostatná a tak potrebuješ muža, ktorý ťa nechá robiť všetko, čo chceš, no zároveň ťa doma privíta s otvorenou náručou. Mal by mať vášeň pre cestovanie a musí s tebou zdieľať lásku k vínu.

Kozorožec

Tvoj vyvolený partner ťa musí každý deň uisťovať o vašej láske. Mal by byť menej náladový než si ty a ďakovať by ti mal za všetko, čo pre neho urobíš. Ak ťa finančne zabezpečí, môžeš si byť istá, že vám to vydrží.

Vodnár

Pre teba znamená láska úprimnosť a 100 % dôveru. Keď vieš, že môžeš svojmu partnerovi dôverovať a on vie, že nesmie spraviť niečo, na čo by si sa nahnevala. Musí vedieť premeniť tvoje slzy na smiech a vytvoriť ti zázemie, ktoré nebudeš chcieť opustiť.

Ryby

Tvoj muž by ti mal splniť každé želanie, ktoré vyslovíš. Mal by pochopiť tvoje pocity a nechať ti priestor, keď budeš chcieť byť sama. Čím viac budeš mať priestoru na premýšľanie, tým viac sa k nemu budeš chcieť vrátiť a byť s ním už navždy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy