Keď sa povie slovo celebrita, mnohých nás ako prvé napadne, škandál, rozchody, nevera… A poväčšine tomu veru aj tak je. Ale predsa len existujú výnimky, ktoré dokazujú, že ani sláva a peniaze nedokážu rozdeliť dve zaľúbené duše, ktoré sa jednoducho pre seba narodili. Nádherným príkladom je populárna dvojica Beckhamovci, ktorí sú spolu už neuveriteľných viac ako dvadsať rokov. A vieš, v čom spočíva ich kúzlo dlhotrvajúceho vzťahu?

Ako uvádza portál Brightside, práve Victoria a David sú jedným z najznámejších a najdlhších celebritných manželstiev. Jedným z tajomstiev dlhého a úspešného manželstva je podľa Victorie to, že sa spolu zabávajú a v podstate, výnimočné momenty prežívajú spolu. V jednom rozhovore pripustila, že keby bola vážne taká chladná, ako ju opisujú mnohé médiá, jej deti by zrejme neboli také šťastné, ako sú a určite by nebola vydatá tak dlho. Síce sú obaja dosť zaneprázdnení cestovaním po celom svete, no vždy si nájdu čas pre seba. Idú na rande, prechádzku alebo sa len tak prejsť na bicykli, ale robia veci spoločne… To je to, čo ľudí spája!

Samozrejme, že to nie len o tom. O vzťah sa jednoducho musí každý jeden starať. Aj keď príde na nezhody, pretože tomu sa nevyhne nikto z nás, netreba všetko hádzať za hlavu, ale riešiť.. Tak, ako títo dvaja. Treba si samozrejme aj určiť priority. Ako sami priznali, vždy sa podporujú a kráčajú vpred. No dôležitou súčasťou je i komunikácia. Keď zlyháva táto časť, vo vzťahu vzniká veľký problém. Victoria sa netají ani tým, že sa na svojho manžela môže spoľahnúť naozaj hádam vo všetkom. Keď si niečo sľúbia, snažia sa to dodržať a výhovorky u nich neexistujú. Na takomto manželstve sa však tvrdo pracuje, čo pripúšťajú, že nie vždy je to prechádzka ružovou záhradou. Ale pri pohľade na to, čo všetko sa im spoločne podarilo vybudovať, stojí to za to!

Zdroj: brightside.com

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.