Instagram.com/m_melgrati

Taliansky ilustrátor na voľnej nohe menom Marco Melgrati je rozčarovaný dnešnou modernou dobou a svoje myšlienky a vnímanie tejto skutočnosti prenáša do svojich kresieb. Tie jednoducho, ale presne vystihujú to, čo si ani neuvedomujeme, no aj vďaka jeho ilustráciám by sme sa mohli zamyslieť. 

Jeho instagramový profil sleduje viac ako 280-tisíc fanúšikov, ktorých dostalo jeho realistické vnímanie podstaty sociálnych problémov s kvapkou irónie. Ide o diela inšpirované každodenným životom, a niektoré vyznievajú naozaj smutne. Čo si myslíš o jeho práci ty?

View this post on Instagram

For GQ Magazine. Article about Victoria s Secret Angels beauty stereotype. How a lot of women consumers are moving to other brands that aim to a less utopic vision of the woman body, closer to the real life. Thanks to @keefgq AD #victoriassecret #brand #moda #angel #woman #skinny #perfect #beauty #model #fake #wings #plume #glamour #lingerie #sexy #ideal #back #real #natural #life #body #naked #back #flight #arms #curvy #free @artistic_unity_ @artselect @simply.cool.design @psicodelication @lntoart @art.wonderful @art_spotlight @art @graphicroozane @graphicdesignblg @boredpanda @picame @dailyart @urbancontest @thednalife @thedesigntip @streetartglobe @bizarreart1 @societyfeelings @artistic_bros_ @delightgraphics @superwrongmagazine @artvisuality @culturacolectiva

A post shared by Marco Melgrati Illustration (@m_melgrati) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife