Modelka s krivkami, ktorá propaguje sebalásku a feminizmus, ohúrila svojich sledovateľov na sociálnej sieti Instagram. Poukázala na to, ako tehotná miluje nielen maličké vo svojom brušku, ale aj svoje telo, v ktorom sa cíti najlepšie. 

Len pred nedávnom sa na sociálnej sieti rozpútala horúca debata o poste Ashley Graham, ktorá ukázala svetu, ako v skutočnosti vyzerá. Nehanbí sa za svoje plnšie krivky a zároveň ich využíva vo svoj prospech. Prvé tehotenstvo jej k tomu len dopomohlo a my obdivujeme jej guráž a lásku.

S popisom „same samae but a little different“, poukazuje na strie, ktoré má po tele snáď každá z nás, no mnohé sa za ne hanbia. Ashley ukazuje skutočnú tvár tejto „nedokonalosti“, ktorú chce obrátiť v prirodzenosť každého (dokonca aj mužského) tela.

View this post on Instagram

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Pobúrení followeri

Nie každý zastáva tento druh sebalásky a patrične to dali aj najavo svojimi komentármi. Ashley skutočne nešetrili a spomínali sa tam slová ako „Je to skutočne nevyhnutné ukazovať takto svoje zohavené telo?!“, alebo „Skutočne? Som jediný muž, ktorý si myslí, že takto by sa žena nemala prezentovať na sociálnych sieťach?“ Avšak my si myslíme, že každý si so svojím životom môže robiť, čo sa mu len zachce.

Podpora od hviezd

Táto správa sa dostala aj k mnohým hviezdam, ktoré zatieňujú negatívne komentáre podporou. Ako napríklad Lily Aldridge, kde len za použitia srdiečkového emotikona vyjadrila lásku k tomuto postu. Rovnako ju podporila aj Kira Stokes, ktorá je hviezdna trénerka a koučka,  na záver iba dodala: „BETTER. EVERY. DAY.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.