Slovenská investigatívna reportérka Kristína Kövešová darovala ženám zaujímavý odkaz. Sebaláska je stále často frekventovanou témou, a preto sa k nej rozhodla vyjadriť na svojom instagramovom profile. Známa redaktorka prezradila, prečo je dôležité mať rada samú seba a čo to spraví s mužmi. Tak čo, pokúsiš sa aj ty zlepšiť vnímanie samej seba?

„Pred 20timi rokmi som nenamaľovaná nešla ani von so smeťami. Pred 10 rokmi som ako všetky ženy riešila rôzne komplexy,“ opísala dávnejšie časy vo svojom príspevku. Aká je súčasnosť? „Nič neriešim, pokojne nenamaľovaná chodím aj niekoľko dní. Lebo skutočná krása ženy ide z jej vnútra. Nič nie je krajšie, ako keď ste si baby moje vedomé svojej hodnoty,“ vysvetlila svojim čitateľom.

Pamätaj, tvoju krásu nedefinujú čísla na váhe alebo veľkosť džínsov, či tričiek. Ako uviedla známa reportérka, úprimná krása tkvie v tom, ako vnímame samé seba. Každá z nás je iná, jedinečná vlastným spôsobom. Preto nedovoľ, aby si sa cítila menejcenne.

Keď si začneš veriť a uvedomíš si vlastnú hodnotu, tvoje vyžarovanie sa zmení. Bude jasnejšie, silnejšie a vedz, že sa za tebou otočí nejeden chlap. „Nepotrebujete vyzerať ako dokonalé krásky z časopisov, aby ste boli šťastne a milované. Verte mi, muži nechcú zakomplexované ženy, ale vyrovnané a sebaisté,“ vysvetlila Kristína Kövešová. „Sebaláska je kľúčom každej z nás. Pamätajte! Každá ste krásna presne taká, aká ste,“ uzavrela.

View this post on Instagram

Každa žena sa mení, učí sa a nakoniec pochopi …. Keď som mala 15, kvety som od chlapcov nedostavala, vzdy som si totiž všimala tých najväčších grázlikov. Keď som mala 25 od svojich princov som dostávala kvety, keď bol nejaký sviatok. Po 35 dostávam kvety čoraz častejšie len tak, so slovami : lebo som ta chcel potešiť . Cim to je ? Asi tým, ako dospievame, učíme sa na vlastných chybách a vyberame si iné typy mužov … tých skutočných. 🙏 Ja som cely život bola zamilovana. Zažila som veľa radosti, vášne, ale aj sklamania a smútku. To je život. 🤷🏻‍♀️ Nič však neľutujem, spravilo to zo mna ženu, ktorou som dnes. 🙏 Baby moje, prosím nech sa Vám stalo čokoľvek, nikdy nezanevrite na lasku, bez nej sa žiť plnohodnotne nedá. 🙏 nebojte sa opäť zamilovat, len pozerajte s otvorenými očami kto Vám ake kvety ponuka … ❤️ Pokial ste teraz samé, je to v poriadku, necakajte, netrápte sa, užívajte si a venujte sa samé sebe, buďte najšťastnejšie, ako viete byt, čo má prísť príde … #kristinakovesova #kikusmudruje #nebojsa#laska #kvety #zivot #vztahy

A post shared by kristinakovesova (@kristinakovesova) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.