smutná žena

Dôvera je jednou z tých vecí, ktoré zohrávajú v partnerstve dôležitú úlohu. Bez nej to jednoducho nejde a ak náhodou áno, tak len s väčšími ťažkosťami. Navyše, takýto vzťah nemá dlhú budúcnosť. Myšlienky o tom, či ti partner hovorí pravdu, klame alebo podvádza, by taktiež nemali patriť do zdravého zväzku.

Vieš ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí a nie je tomu inak ani v tomto smere. Niekedy je naozaj zbytočné, trápiť sa na takýmito vecami. Najideálnejším riešením je často zdravá a otvorená komunikácia so svojou polovičkou.

Nie však v každom partnerstve je vítaná. Preto, ak cítiš, že dôvera je u vás nalomená a pocity, že ti partner klame a podvádza ťa prenasledujú čím ďalej, tým viac, môžeš to zistiť pozorovaním. Jeho prejavy správania to dokážu často odhaliť viac, ako si možno myslíš.

Ako sa takýto človek správa?

Je ako vymenený

Zrazu je zvláštny, akýsi iný a doslova ako vymenený. Jedným slovom nie je to on a čím ďalej, tým viac nadobúdaš pocit, že nejde o toho, ktorého si poznala. Samozrejme, to nemusí byť ihneď dôvodom na to, že ťa podvádza. Skús mu svoje pocity zdieľať a komunikujte o nich. Je možné, že má problémy iného charakteru, ktorými ťa nechcel zaťažovať.

muž a žena sa hádajú
zdroj: Pexels/Vera Arsic

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating