freepik.com

Keď sa povie nevera, väčšina automaticky pripisuje vinu chlapom. Pravda je ale taká, že ani my ženy nie sme neviniatka a veľakrát sme práve my tie, čo neodolajú a podvedú. A pritom sa zaprisahávame, že by sme toho neboli nikdy schopné.

Ako si na tom ty sama? Aj keď si teraz pravdepodobne odpovieš, že by si toho svojho nikdy nepodviedla, možno sa snažíš len samu seba oklamať a pravda je niekde inde. Veľa o tebe a o tom, či máš sklony k nevere, napovie tvoje správanie, ktoré si niekedy možno ani neuvedomuješ. Otestuj sa preto v našom krátkom kvíze a odhaľ o sebe skutočnú pravdu.

Čo konkrétne považuješ ty za neveru?

Dokázala by si vo vzťahu odpustiť neveru?

Ako sa správaš v spoločnosti atraktívnych mužov?

Čo by si urobila, ak by za tebou niekto prišiel a pozval ťa na kávu?

Chodievaš von (na párty a pod.) aj bez svojho partnera?

Akú máš skúsenosť s neverou z predošlých vzťahov?

Dokázala by si sa zamilovať na prvý pohľad, aj keď by si bola zadaná?

Ako sa snažíš riešiť problémy vo vzťahu?

Ak by si podviedla, priznala by si sa partnerovi k tomu?

Myslela si už niekedy na to, že by si svojho priateľa podviedla?

Máš sklony k nevere? Otestuj sa v našom kvíze a zisti, či by si ho dokázala podviesť
Svojho priateľa miluješ nadovšetko a nedokázala by si ho podviesť.
Gratulujeme tebe aj tvojmu drahému. V tvojom vesmíre existuje len jeden chlap a tým je tvoj priateľ. Ak sa okolo teba motajú aj iní chlapi, vysielaš jasné signály, že si zadaná a nemáš o nich záujem. Nevera je pre teba neodpustiteľnou záležitosťou, preto sa jej aj ty sama snažíš vyhýbať.
Stále váhaš, no ak by sa ti naskytla vhodná príležitosť, asi by si ho podviedla.
Snažíš sa byť vzornou priateľkou, no lomcujú tebou pochybnosti. Toho svojho možno ľúbiš, no zároveň ti lichotí, ak o teba prejaví záujem aj niekto iný, prípadne ti možno dokáže dať niečo, čo ti v tvojom súčasnom vzťahu chýba. Sama preto nevieš, čo máš urobiť, no ak sa ocitneš v situácii, kedy by si mohla podviesť, s najväčšou pravdepodobnosťou by si to urobila. No potom by si to ľutovala. Sama totiž vnímaš neveru ako niečo, čo je veľmi ťažké odpustiť a veľakrát kvôli tomu riskuješ svoj vzťah. Bude ti to teda stáť za to?
Tvoj priateľ by sa mal mať na pozore, pretože by si dokázala podviesť úplne bez problémov.
Si rada stredobodom pozornosti, lichotí ti, keď ti nejakí chlapi skladajú komplimenty a nerobí ti problém s nimi flirtovať. Doslova si to užívaš. Si preto vhodnou adeptkou na to, aby si svojho partnera dokázala podviesť. Z predchádzajúcich vzťahov už máš pravdepodobne s neverou skúsenosti. Myslíš si, že nevera je niečo, čo sa dá ľahko odpustiť, preto sa dopredu veľmi nezamýšľaš nad svojím konaním. Ak sa ti naskytne nejaká príležitosť, jednoducho sa jej chopíš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating