instagram.com/iversanns instagram.com/jankatopanka

O Slovenkách sa hovorí, že sú tie najkrajšie na celom svete. Teda, nielen že sa hovorí ono to tak aj skutočne je. Avšak teraz by sme mohli pridať ku kráse aj prívlastok štýlová, pretože slovenské ženy majú túto problematiku v malíčku. 

Móda a štýl ide ruka v ruke, presne ako krása a Slovenky. Keď však tieto 4 veci spojíme dokopy, vznikne vražedná kombinácia, ktorá upúta každého. O tom nás každodenne presviedčajú naše krásne devy zo Slovenska ako napríklad Karolína Chomisteková, Janka Topanka, Dominika Ducová, Luciána Čviriková či Ivana Gáborík

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko, ktorá sama vyhrala v roku 2013 túto prestížnu súťaž, má skutočne štýl. Vie, čo nosiť, ako to nosiť a predať to s pátosom. To, že sa pohybuje v módnom priemysle je jasné na prvý pohľad. My nemôžeme viac len tlieskať za tento módny počin, v ktorom zakomponovla jeden z najhorúcejších trendov. Opasok/ kabelka od Fendi.

Janka Topánka

Janka je v podstate 4in1. Certifikovaná módna štylistka, make-up artistka, fotografka a instablogerka. Nedá sa očakávať iné ako chodiacu dokonalosť. Presne to platí pri každom jej look. V tomto skombinovala trendové káro s novinkou v módnom priemysle- priehľadnou kabelkou.

Dominika Ducová

Dominika je živým príkladom, že móda nie je nuda. Ukázala to aj na tomto outfite, ktorý jasne vystihuje jej vzťah k obliekaniu. Rebelský look, ktorý je dokonalý či už na večer s červenými sandálkami na opätku, alebo teniskami cez deň.

Luciána Čviriková

Finalistka 18. ročníka Miss Slovensko, v ktorom sa stretla aj s Karolínou Chomistekovou ju dostali do povedomia veľmi rýchlo a jej cit k obliekaniu jej k tomu len dopomohol. Trendy outfit v ktorom skombinovala cyklo šortky so sakom sú absolútny hit preto dávame palec hore.

Ivana Gáborík

Tanečnica, spolumajiteľka Kattiva fashion a manželka úspešného hokejistu je v móde ako  ryba vo vode. Kto skúsi pochybovať je blázon. Potvrdila to aj týmto počinom, ktorý už len pri pohľade na fotku privádza leto aj do toho najpochmúrnejšieho počasia.

View this post on Instagram

Once upon a time….🦋

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista