Photo by Sunny Ng on Unsplash.com

Aj keď tomu možno neveríš, rok 2019 sa končí. Príde nový rok a s ním aj nové výzvy.

Trvalo mi dlho, kým som sa našla. Kým som prišla sem, kde som teraz – chcelo to veľa sebazaprenia, plaču a sebaobjavovania.

Rok 2019 bol strhujúci a dosť náročný. Môj vnútorný svet už nikdy nebude taký, aký bol pred týmto rokom. Na niektorých ľudí sa budem dívať úplne inak, ako som sa dívala doteraz. Na niektoré veci už iní ľudia nezmenia môj názor.

Ale sľubujem, že v roku 2020 budem pri ľuďoch, ktorí ma naozaj milujú. Nebudem pri tých, ktorí to len predstierajú.

Je to zvláštny pocit, sľubovať niečo samej sebe. No ten šťastný pocit, ktorý prišiel po tom, ako som sa naučila starať o svoje vlastné srdce a telo, je neskutočný.

V roku 2019 nechám všetky svoje obavy a strachy. Do toho roku uzatvorím aj všetkých toxických a plytkých ľudí, kvôli ktorým som sa len trápila, pretože do nového roku chcem vstúpiť šťastná a uzdravená.

Chcem, nech ma v novom roku nečaká žiadne zlomené srdce a ani zlé myšlienky.

Želám si, aby som bola viac pripravená na nové výzvy a ničoho sa nebála. Aby som všetko, čo príde, brala s otvorenou náručou. Aby som si vedela vážiť každej maličkosti a aby som si vedela uvedomiť každú zlú vec. Nech už bude moje konanie akékoľvek, chcem to robiť slobodne a tak, ako bude najlepšie pre mňa.

V roku 2020 nebudem mať miesto v srdci pre ľudí, ktorí ma nebudú podporovať. Urobím tam miesto len pre takých ľudí, ktorí ma budú ľúbiť z celého srdca.

Chcem dať naozaj vedieť všetkým ľuďom, že pre niektorých je koniec. Už žiadne ospravedlňovanie, žiadne „prepáč“ a žiadne druhé šance. V roku 2019 si ju veľa ľudí ani nezaslúžilo. V novom roku dám šance niekomu novému, kto mi naozaj ukáže, že za to stojí a zaslúži si to. Či už to bude niekto blízky alebo len kamarát.  

Som pripravená na všetko, čo nový rok prinesie. Budem rozdávať lásku všade navôkol a dúfam, že prinesiem do života ľudí svetlo, o ktorom doteraz len snívali.

Drahá žena, buď v roku 2020 rovnaká, snaž sa o lásku a mier.  

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife