instagram.com/couplegoals

Či to chceme a či nie, niekedy naozaj nevieme rozkázať nášmu srdcu, kto sa stane nakoniec srdca nášho šampiónom. Usmieva sa na teba. V bruchu z toho cítiš motýle. Vidíš jeho tvár, a pritom si ani neuvedomuješ, že mu hľadíš na pery a praješ si, aby ťa nimi pobozkal.

Pozeráš sa mu do očí a pritom ani nevenuješ pozornosť tomu, čo vlastne rozpráva, lebo sa celá roztápaš od nadšenia. Smeješ sa, keď niečo vtipné povie, lebo nepotrebuje machrovať. Proste mu to ide. Nehrá sa pred tebou na nikoho. Pozná ťa. Ste predsa najlepší kamaráti.

Zrazu sa v tebe niečo zmenilo a máš pocit, že ti nestačí byť len jeho kamarátka, ale vidíš sa pri ňom už ako jeho priateľka. Víria v tebe všetky pocity. Ako to máš vedieť? Ako máš vedieť, či on myslí na to isté. Ako máš vedieť, či by sa z kamaráta mohlo stať naozaj niečo viac?

Predtým, ako začneš podnikať ďalšie kroky, uvedom si túto vec. Už žiaden kamarát, boli by z vás dvaja cudzí ľudia. Stojí za to obetovať vaše kamarátstvo pre niečo, v čom si ani sama nie si istá, či by fungovalo? Niekedy je kamarátstvo viac…

Rozhodnutie je aj tak len na tebe. Je len na tebe, či si vaše priateľstvo až natoľko vážiš, že ho nechceš obetovať, alebo si až tak zaľúbené do neho, že to riskneš. Hovorí sa, že risk je zisk, ale platí to aj pri medziľudských vzťahov? Možno je to len chvíľkové pobláznenie.

Čo sa ti vlastne na ňom páči? Kde sa s ním vidíš o rok? Naopak, čo sa ti na ňom nepáči? Poznáš ho lepšie, ako iné. Je ten typ, ktorý sa nezahráva so ženami? To, že k tebe sa správa tak, ako sa správa ešte neznamená, že to isté prejavuje aj iným ženám. Tak čo, máš už jasno?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating