instagram.com/kamiledam

Keby si v nich pred pár rokmi vytiahla päty z domu asi by si nezožali veľa slávy. Dnes sú cyklistické šortky must- have kúskom každého šatníka. Kombinovať ich môžeš nielen s teniskami, ale aj s elegantným sakom. Inšpiráciou ti môžu byť mnohé Instagramové hviezdy ako napríklad sestry Hadidové, Hailey Bieber či Kendall Jenner.

Čierne, vzorované, lesklé, neónové. Výber je len na vás a na vašej chuti experimentovať. Dnes sa kreativite medze nekladú a v módnom priemysle to platí dvojnásobne. Šialené kombinácie kúskov, ktorými by vyrazili dych nejednému človeku na ulici, sú už teraz bežné. Rovnako, ako aj zaujímavá voľba je dôležité kombinovanie, ktoré nemusí ostať len pri teniskách a mikine. Skúste zájsť za hranice svojej fantázie a siahnuť napríklad po opätkoch alebo čižmách. Ako ich nosiť vám poradia aj ženy za veľkou mlákou.

Elegantná cyklistka

Prepojiť eleganciu so športom je už tradičné, ale spojiť cyklistické šortky so sakom je pre tie, čo sa neboja riskovať. Pri správne zvolených doplnkoch v podobe  elegantnej ľadvinky či kovbojských čižiem, finálny outfit posuniete na úplne inú úroveň. 

Športová diva

Hovorí sa, že pre krásu sa trpí, ale niekedy práve ležérnosť môže byť cesta. Neznamená však, že budete vyzerať akoby si išla von v domácom oblečení. Pri kombinácií šortiek a mikiny so štýlovou kabelkou a masívnymi teniskami či čižmami vytvoríte kontrastný, no za to inšpiratívny „look“. O tomto vie svoje aj Bittany Xavier. 

V hlavnej úlohe- Neón

Nebojíš sa experimentovať? Rada vytŕčas z davu? Tak toto bude pre teba! Neón je späť a môžeš ho vidieť všade. Prečo sa teda doňho neobliecť? Vďaka farbe, ktorá až bije do očí dokážeš vytvoriť neprehliadnuteľné outfity. Cyklistické šortky môžeš ich skombinovať s čiernou alebo bielou farbou a tým necháš vyniknúť šortky. Alebo zahoď zábrany a odviaž sa presne ako Kamile Dam.

Ak ti fotky ešte stále nedali dostatok inšpirácie máme pre teba aj video od YouTuberky, ktorá sa zaoberá hlavne módou. Rachel Speed ti pomôže nielen s kombinovaním týchto šortiek, ale aj s ďalšími módnymi tipmi.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista