„Nosiť čižmy v lete? Nezbláznila si sa trochu? “ Nie!!! Pretože je to jeden z najnovších módnych hitov, ktorý svoj vrchol zažije toto leto. Poď teda experimentovať a ozvláštniť svoje outfity práve týmto kúskom. 

Niekomu to môže prísť ako padnuté na hlavu, no za to iným ako najlepší nápad, pretože toto tu ešte nebolo. Jesenné čižmy postupne premosťujú aj do letnej sezóny. Všetko len vďaka festivalom, lebo kvôli nepriaznivému počasiu a búrkam sa návštevníci obrnili jesennými čižmami, ktoré veselým outfitom dodávali štýl. My ťa naučíme ako tento kúsok dokážeš nosiť nielen na festivale, ale aj v bežný deň. Neboj sa toho, budeš cool!

Rozbi jednoduchý outfit

Každá z nás má niekedy chuť jednoducho neexperimentovať, hodiť na seba jednoduché tričko, džíny a ísť! Tu prichádza ten moment kedy celý outfit môžeš buď nechať nudným, alebo ho rozbiť čižmami. Je to už len na tebe.

Dotiahni outfit do úplného konca

Nie je snáď nič horšie, ako keď zabiješ celý outfit zlým výberom topánok. Presne tak to je aj pri „grunge style“, ktorý sa vyznačuje voľnosťou s poriadnou dávkou drzosti. Preto netreba takýto outfit zaklincovať teniskami či obuvou, ktorá k tomu vôbec nesedí. Našťastie, čo by nezachránili čižmy.

K šatám aj k sukni

Načo sa držať starých pravidiel, že k šatám treba sandálky. Ako sa hovorí: „Protiklady sa priťahujú!“ a inak tomu nie je ani v móde. Najideálnejšie bude ak zvolíš tie najromantickejšie šaty alebo sukňu akú máš a doladíš ich týmito čižmami. Nielen že budeš pôsobiť dosť „fashionable“, ale aj pohodlne.

Festival je pre ne ako stvorený

Najväčšia záchrana na festivale je mať tento kúsok v batohu. Napriek tomu, že búrky nehlásili sa môže stať, že ťa nejaké prekvapia preto nezaspi na vavrínoch a pre istotu si ich vezmi. Alebo si ich vezmi zámerne, pretože festivalový outfit by nemohol vyzerať lepšie! Napríklad zvoľ jednoduchý outfit v podobe kraťasov a trička a čerešničkou na torte budú práve tieto topánky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.