Naše telo bolo zrodené pre to, aby sa hýbalo. Cvičenie je veľmi dôležité pre správne fungovanie všetkých funkcií v tele. Pokiaľ ťa však cvičenie nebaví, je to v poriadku, no namiesto neho vykonávaj iný druh pohybu.

Ak si zo skupiny ľudí, ktorých cvičenie aj baví a chceli by vytvarovať svoju postavu, no sú príliš leniví, si na tom správnom mieste. Ukážeme ti cviky, ktoré môžeš robiť počas toho, ako sleduješ televíziu. Vďaka nim si oddýchneš, pozrieš si obľúbený seriál či film a budeš spaľovať kalórie.

Hovorí sa, že keď s tréningami len začínaš, kvalita nie je až tak dôležitá. Tú sa naučíš a vyšperkuješ neskôr. Najdôležitejšie je, že sa k cvičeniu dostaneš a urobíš niečo prospešné pre seba a svoje telo. Nezáleží na tom, či cvičíš vo fitness centre, doma alebo na gauči pri televízii.

Cviky z tohto videa ti nezaberú viac než 10 minút. Sú zamerané hlavne na brucho a stred tela. Level náročnosti je začiatočník, pretože sú to skôr oddychové pilates cviky, ktoré môžeš začať cvičiť ihneď.

V tomto videu sa viac zameriaš na nohy a ohybnosť, čo je pri dlhom sedení veľmi potrebné. Zaberú ti viac času, no popri dobrej komédii si to ani neuvedomíš.

Posledný mini tréning si zamiluješ najviac. Môžeš pri ňom doslova ležať na gauči a cvičiť. Podobne ako ten vyššie, aj tento je zameraný na nohy, stehná a zadok.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.