Dokonalý partner so ženou

Dokonalý partner – každý si pod ním predstaví niečo iné, pretože pre každú ženu sú dôležitejšie iné vlastnosti či charakteristické črty. Vieš, aký muž sa k tebe hodí podľa osudu a toho, čo si pre teba nachystali hviezdy?

Pretože aj tvoje znamenie zverokruhu veľa napovie o tom, akých chlapov by si si mala k sebe hľadať. Po boku akého muža môžeš byť naozaj šťastná a spokojná? Poď to spolu s nami zistiť.

Takto by mal vyzerať dokonalý partner, ktorý sa hodí k tvojmu znameniu. 

Baran

Potrebuješ muža, ktorý k tebe bude stopercentne úprimný a nebude ti dávať žiadne dôvody na žiarlenie. Ak ti z času na čas zloží kompliment alebo ťa z ničoho nič objíme, ešte lepšie.

Býk

Chcela by si mať po svojom boku niekoho, kto ti bude veľkou oporou a budete si rozumieť, aby ste spolu mohli založiť rodinu. Možno to niekedy nepriznáš, ale máš rada romantiku, preto sa ti nejaké milé gesto od neho určite bude páčiť.

Žena dáva mužovi bozk na hlavu
zdroj: Unsplash/Alena Plotnikova

Blíženci

Rada by si mala niekoho, s kým sa nebudeš nudiť a kto bude ochotný držať s tebou tempo. Taktiež by ti mal dopriať vlastný priestor, pretože nemáš rada, ak na teba niekto tlačí. Plusový bod získa vtedy, ak vie rozprávať vtipy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy