instagram/lostitalianos

Áno, vieme, že dokonalý partner neexistuje. Každý chlap má iné vlastnosti, charakter, správanie, … rovnako tak aj každá žena túži po niečom inom. Nech je už tvoj partner akýkoľvek, ak sú jeho súčasťou aj nasledujúce 3 veci, potom ti gratulujeme. Zrejme máš po boku niekoho, po kom túžia mnohé.

Zmysel pre humor

Úsmev je bránou k srdcu ženy. Tie jednoducho milujú, ak ich vie partner rozosmiať. Premysleným vtipom alebo spontánnou poznámkou, to je jedno. Vtipní muži sa považujú aj za viac príťažlivejších. Navyše, nie je nič milšie, ako keď máš zlú náladu a on presne vie, ako ti ju vylepšiť.

Dôležité je, aby ste mali rovnaký zmysel pre humor – boli na rovnakej vlne, inak by ste pre seba nenašli pochopenie.

Chuť pracovať

Čudovala by si sa, koľko mužov dnes nemá záujem pracovať. Ani rukami, ani hlavou. A takého lenivca, ktorého by si mala doma na krku, určite nechceš. Nehovoríme, že tvoj pán dokonalý musí byť všestranný kutil, no ak nevie vymeniť žiarovku a v žiadnej práci dlho nevydrží, utekaj.

Či už ide o muža v obleku alebo montérkach, cení sa, že sa vie postarať nie len o seba, ale aj svoju rodinu. Pri ňom vieš, že sa na neho dá spoľahnúť.

Zodpovednosť

Keď sme pri tej spoľahlivosti, zmysel pre zodpovednosť je samostatná kapitola. Darmo bude zarábať veľké peniaze, keď nikdy nesplní to, čo sľúbi. Alebo sa nedokáže postarať o bežné veci v živote, ktoré budeš musieť zakaždým riešiť ty.

Muž má plusové body vtedy, keď ho pošleš do obchodu a on kúpi naozaj to, čo mal. Alebo nezabudne zaplatiť šeky, o ktoré si ho požiadala.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating