Aká bude tvoja jar? Na čo všetko sa môžeš pripraviť? To prezradí tvoje znamenie horoskopu. 

Baran – 21.marec – 19.apríl

Máš neuveriteľnú energiu, ktorá ťa bude motivovať počas celej jari. Je jedno, či je to energia vo vzťahu alebo v práci, jar je tu presne pre teba a bude sa ti dariť!

Býk – 20.apríl – 20.máj

Táto jar je perfektne načasovaná pre teba, keďže sa stanú rôzne dobré udalosti a bude sa ti dariť. Taktiež konečne pochopíš, že je dôležité mať najlepší vzťah sama so sebou a naučíš sa mnoho o sebe.

Blíženci – 21.máj – 20.jún

Príliš sa držíš na svoju minulosť a to veľmi ovplyvňuje tvoju minulosť, priam ťa to až brzdí. Odpusť sebe a aj druhej osobe a ver mi, že tvoja jar bude skvelým novým začiatkom.

Rak – 21. jún – 22. júl

Si veľmi emotívna, avšak veľmi energická a ak sa niečo v tvojom živote deje, vieš to ovládnuť a vyťažiť z toho len to najlepšie. A presne taká bude pre teba nasledujúca jar.

zdroj: unsplash.com

Lev – 23.júl – 22. august

Máš rada cestovanie a materialistické veci, no ver mi, že to nie je všetko a túto jar to pochopíš. Čo tak vzťahy a city? Nemôžeš stále držať svoje emócie späť, pretože to v tebe o chvíľu vybuchne.

Panna – 23.august – 22.september

Niekedy sa cítiš stratená a nevieš, čo s tým robiť. Nasledujúca jar ti však dokáže, že nič nie je nemožné, ak to chceš aj ty. Ak zamakáš, začnú sa ti plniť sny a do tvojho života začnú prichádzať tí správni ľudia.

Váhy – 23.september – 22.október

Bohužiaľ, táto jar nebude pre teba tá najlepšia, no veľa ťa naučí. Možno to občas bude chaos budú tam aj slzy, no naučí ťa to sebaláske a nádeji v krajšie zajtrajšky.

Škorpión – 23.október – 21.november

Povedz ahoj novým príležitostiam a začiatkom! Možno tvoja zima nebola najlepšia, no to nebude platiť pre nadchádzajúcu jar. Teš sa z toho, čo ťa čaká a využi to naplno.

Strelec – 22.november – 21.december

Si neuveriteľne optimistická a ambiciózna, preto nie je pre teba nič nemožné a najmä si nepripúšťaš negatívne emócie. Preto sa ti bude túto jar dariť a ty si ju užiješ naplno. Taktiež ťa čakajú nezabudnuteľné spomienky a spontánne výlety.

Kozorožec – 22.december – 19.január

Začni sa obklopovať ľuďmi, ktorých máš rada, nie tými, na ktorých chceš zapôsobiť. Nauč sa hovoriť „nie“ a uvedom si, že najdôležitejší vzťah, ktorý máš, je vzťah k tebe samej. Iba tak budeš konečne šťastná a spokojná.

Vodnár – 20.január – 18.február

Začni veriť v samu seba a začnú sa diať zázraky. Možno to bude na začiatku ťažké a budeš musieť výjsť zo svojej komfortnej zóny, no iba tak zažiješ tú najlepšiu jar tvojho života.

Ryby-  19.február – 20.marec

Konečne sa začneš prejavovať ako osoba, ktorá má svoje názory a nenechá si skákať po hlave. Až vtedy sa začnú diať tie najlepšie veci a konečne sa budeš cítiť šťastná a docenená. Taktiež sa môžeš tešiť na veľa inšpirácií, a bude sa ti dariť aj vo vzťahoch.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.