Unsplash/Fineas Gavre

Muž, ktorý sa s tebou rozišiel, si ťa nikdy nezaslúžil. Nikdy nemal mať tvoje krehké a jemné srdce, pretože ho zničil.

Tento muž mal problém odpísať ti na správu. Nevšímal si ťa. Neuprednostňoval ťa pred ničím, nebola si pre neho prioritou a na jeho odpoveď ťa nechal čakať hodiny.

Keď sa správal takto, vôbec si tvoje srdce nezaslúžil a ver mi, že aj keď si to teraz nemyslíš, jedného dňa to budeš brať ako správnu vec. Rozchod musel prísť, pretože skôr či neskôr by si sama odhalila, že sa takto človek nemá správať.

Prekrúcal príbehy, vymýšľal si, nehovoril pravdu, nevedel zostať verný, mal v mobile veľa aplikácií na randenie (napriek tomu, že ste boli vo vzťahu) a jeho sľuby nič neznamenali. Trávil na mobile viac času, než s tebou. Nevenoval sa ti a nakoniec povedal, že vzťah spadol do stereotypu kvôli tebe.

Ublížil ti tým najhorším spôsobom, pretože ty by si mu dala celé svoje srdce. Rozdala by si sa pre neho, keby o to stál. Máš srdce zo zamatu, vieš dávať druhé šance a vždy si dúfala, že váš vzťah bude ako z rozprávky.

Tento muž si naozaj nezaslúžil tvoje jemné a láskavé srdce.

No jedným rozchodom život nekončí. Staň sa ženou, ktorá nebude mať vzťah ako z rozprávky, no bude žiť rozprávkový život.

Zisti, čo od života chceš a buď priama. Neboj sa mužov, neboj sa byť sebavedomou ženou, neboj sa robiť zodpovedné rozhodnutia. Si tu od toho, aby si žila život podľa svojich predstáv – nie podľa predstáv tvojho frajera.

Odteraz už žiadnemu mužovi nedovoľ, aby zlomil tvoje srdce. Neospravedlňuj sa za chyby, ktoré si nespôsobila ty a nepreberaj zodpovednosť za druhých.

Rob všetko na čo máš chuť a užívaj si život. Staň sa ženou, ktorú muži budú chcieť a už sa nenechaj zničiť. Objav v sebe fénixa, ktorý čaká len na to, aby mohol byť znovuzrodený a vzlietnuť do oblakov.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating