pexels.com

Rozhodla som sa napísať tento článok vzhľadom na uplynulé udalosti. Niekedy nás vie život naozaj poriadne preskúšať. Do cesty nám posúva rôzne prekážky a to v čase kedy bývame najšťastnejšie. Všetko je v poriadku a zrazu sa niečo stane. Niečo, čo zatrasie celým  tvojim životom a ty si uvedomíš, že všetky tvoje doterajšie problémy boli trápne.

#AllWhite @figtny #white #zara

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Niekedy však tento budíček asi naozaj potrebujeme. Malú pripomienku na to aby sme si uvedomili, že kým nejde o život, nejde fakt o nič. Na všetko ostatné sa nájde riešenie. Ostať pozitívny vo chvíľach kedy sa vám život rúca dá skutočne zabrať. Práve vtedy sa ukáže, kto pri nás skutočne stojí. Kto je ochotný prísť o polnoci a podržať nás.

Vtedy vieme, že to, že ti niekto deň neodpísal nie je žiaden problém. Dokonca ani to, že ťa nechal zatiaľ čo ty si ho milovala nie je nič čoby sa nedalo prekonať. Príde iný, na svete je mnoho mužov, ktorí by dali všetko za to len aby mohli byť s tebou. Ani tá nespravená skúška nevadí. Načo inak by nám boli ponúkané náhradné termíny? Dokonca ani taký vyhadzov v práci nie je napokon až taký strašný. Stále máme dve ruky a nohy na to aby sme si mohli nájsť niečo, čo nám bude vyhovovať viac.

@markina #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Skúsme v živote trochu menej dramatizovať. Nerobme si z každodenných problémov vrásky na tvári. Zrelaxujme a užívajme si, kým máme tú možnosť žiť. Verme, že všetko sa deje z istého dôvodu a že aj tie ťažké chvíle nás majú niečomu naučiť. Verme tomu, že život by nám nenaložil viac ako sme schopní zvládnuť. Buď vďačná, za ťažké udalosti v tvojom živote, pretože práve tie ti ukážu aká silná dokážeš v skutočnosti byť. A nezabudni, že všetko, čo sa deje raz pominie. A aj to trápenie je len dočasné…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife