V tento deň, by som ti rada dala kúsok odvahy, oživila chuť a nakopla ťa tým, že spolu teraz oprášime to, čo si kedysi odložila. Už som v jednom článku písala o tom, že máš robiť to, čo chceš. Ale dnes ho venujem len tomuto. Neber na ľahkú váhu tvoje sny. Pretože po všetkom, čo túžiš a chceš, tak na to máš, dievča! Nehovorím, že cesta je vždy ľahká a nemá tŕňov kopec. Že všetko ti spadne popod nos a všetko sa splní rýchlo. To vieš asi sama, že to tak nefunguje. Ale trpezlivosť, to je najlepšia vec, pre najlepší výsledok. Cítila si vo svojom živote niekedy túžbu robiť vec, do ktorej by si vložila aj posledný čas, čo by ti zostal? Ale nikdy si sa neodvážila? Nikdy si nezačala? Tak vedz, že už toto, že čítaš tento článok, môže byť tvoj začiatok. A vieš prečo? Lebo ver, že v živote, nie je nič náhoda. Tvoje oči, mali zazrieť tieto riadky, aby v tvojom vnútri opäť nabehla všetká para pre nový začiatok. Aby som stlačila „ON“, kde si ty stlačila „OFF“.Feelings-On-Off-facebook-timeline-coverfoto: tumblr

Celý život som snívala svoje sny. Už ako malé dievčatko som vedela, čo milujem. A najväčšiu chybu, ktorú som dopustila bolo, že som pre to neurobila maximum. Pretože som si povedala, že to nevyjde, nedôverovala som samej sebe a podcenila ten vnútorný hlas, ktorý mi vravel, aby som do toho šla. Stratila som tak kopec času. Dnes som mohla byť ďalej, robiť to, čo ma baví, byť v tom oveľa lepšia, kto vie, možno by som tých pár peňazí za to mala na účte už teraz.

Nesprav tú istú chybu! Daj o sebe svetu vedieť! Vieš koľko existuje na svete ľudí, ktorí nemajú ten talent, ktorý máš ty, ale keby mali, tak by začali už kde si tam, kde si ho objavila ty?  Dlhé roky som svoje pocity liečila cez písmenká na papier. A po celý čas som mala túžbu podeliť sa o tom so svetom, ma to akúsi väčšiu váhu, väčší zmysel. Jedného dňa som si povedala: „Dosť!“ A kopla som do zadku tie negatíva tipu: „Čo ak niečo robím zle? Čo ak nie je dobré to, čo píšem?“ A bla bla bla. A dnes? Aha! Píšem tento článok a patrím medzi odzadu tím! Robím, čo milujem. A vieš čo najviac ľutujem? Že som sa neozvala skôr. Môj komp nemusel byť tak plný mojich úvah a naopak moje srdce tak prázdne. A to, že je prázdne cítiš vždy. Dokážeš si predstaviť to šťastie, čo ťa obarí, keď sa ti niečo vydarí? 😛 A poviem ti, že nepoznám krajší pocit, ako ten, že viem, že existujú ľudia s rovnakým či podobným myslením ako ja, že sa im moja práca páči a majú ju radi.

 

Takže ťa prosím, spoznaj to aj ty! Nenechaj sa ničím na svete odradiť!! Daj do toho všetko. Celú seba a ver, že jedného dňa, príde to sladké ovocíčko!

foto: tumblr

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife