Silná žena

Silná žena. Takou sa nenarodíš, tou sa staneš. Prinútia ťa k tomu okolnosti v tvojom živote, pretože ti niekedy nedajú na výber. Všetko na svete, aj sila, má svoje výhody a nevýhody. Mala by si sa ju naučiť ovládať a používať v správnych situáciách, inak sa ti môže vymknúť spod kontroly.

Pokiaľ si zvedavá, ktoré veci z teba robia silnú ženu alebo na základe čoho si môžeš povedať, že takou ženou si, čítaj ďalej. Je to presne týchto 7 vecí.

1. Sloboda

Vždy je slobodná. Aj keď má priateľa, manžela či deti. Nikdy nedovolí, aby ju niekto držal v zlatej klietke a kontroloval ju. Áno, teoreticky patrí nejakému mužovi, no po celý život má slobodného ducha, ktorý ju neobmedzuje.

2. Stabilita

Nemení svoje názory, je si vedomá toho, čo chce, má určené ciele a nerobí spontánne rozhodnutia. Dlhodobý vzťah jej vydrží, pretože nemá potrebu behať za inými chlapmi.

3. Hranice

Má nastavené zdravé hranice. Nehovorí iba „áno“, no vie povedať „nie“ vtedy, keď nevládze. Má svoje limity, ktoré neprekračuje ani pre priateľov a rodinu. Jedine tak si dokáže udržať psychické zdravie v poriadku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife