Instagram/allisonbickerstaff

Muži tvrdia, že ženy si kladú podmienky, ako by sa mal ich partner vo vzťahu správať – toto by mal robiť, toto by nemal robiť, toto mu radšej zakážem…

Hoci si to muži neuvedomujú, sú rovnakí. Tiež majú svoje nároky, a keď sa dostaneš za ich hranice, dokážu ťa pustiť k vode. Po tom, čo sme vyspovedali niekoľkých mužov na túto otázku, dostali sme zaujímavé odpovede. Vo všeobecnosti ich hnevá hlavne týchto 5 vlastností. Najčastejšie vyskytujúca odpoveď bola zanedbaný vzhľad, no objavili sa tam odpovede aj o vulgárnosti.

Keď je žena prelietavá a správa sa afektovane

Pokiaľ hľadá muž dlhodobý vzťah, táto tvoja vlastnosť ho poriadne odstraší. Žiaden vyspelý muž predsa nechce, aby si udržiavala vzťah s ním, no popritom sa stretávala s ďalšími troma. Taktiež partnera odradí, ak sa budeš správať ako „drama queen“. On chce ženu, s ktorou sa normálne porozpráva, nie ženu, ktorá afektuje.

Keď žena fajčí a je cítiť po cigaretách, či iného pachu

Okrem toho, že fajčenie škodí zdraviu, nie je vôbec príťažlivé. Ak je to občasná cigareta, muž to predýcha. Pokiaľ však fajčíš viac, než chlap v rokoch, nie je to v poriadku. Ani daná aktivita, ani vôňa, ktorou budeš voňať. Mala by si s tým postupne a pomaly prestať.

Keď sa žena o seba nestará a vyslovene na seba kašle

Či už ide o umývanie vlasov, holenie častí tela, upravenie nechtov, cvičenie, zdravú stravu, čistenie pleti, alebo starostlivosť o zuby. Žiaden aspekt by nemal byť zanedbávaný, pretože to potom o tebe vytvára hrôzostrašný obraz. Samozrejme, každá žena má v živote obdobie, kedy sa jej nechce nič, no na to, aby si mohla budovať kvalitný vzťah, musíš mať najprv vybudovaný kvalitný vzťah sama so sebou.

Keď je žena bordelárka a žije v „chlieve“

Hoci je to rodový stereotyp, že žena má upratovať a muž zarábať peniaze, niečo na tom pravdy je. Ak si chceš nájsť dlhodobý vzťah, ktorý by neskôr prerástol do manželstva, musíš mať rada poriadok. Musíš vedieť umývať riady, vysávať, prať, variť, umývať okná, podlahy… ani nie tak z dôvodu, že si žena a proste by si „mala“, no skôr z toho dôvodu, že je to základná ľudská zručnosť. Okrem toho, žiaden muž nechce ženu, ktorá žije v permanentnom neporiadku.

Keď sa žena nevie slušne správať (na verejnosti)

Chýbajúce základy etikety, nadávky, nesprávna poloha na sedenie v sukni, hlasné žuvanie žuvačky, šialené gestá a nevhodné oblečenie. Netipovala by si to, no mužov odstrašia aj takéto detaily. Ak si chceš muža vo vzťahu udržať, minimálne na verejnosti by si sa mala správať slušne a ako dáma. Doma na tom až tak nezáleží, ale ani tam by si nemala znevažovať muža a nadávať mu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating