Baran

S tvojou pracovitou povahou si zaslúžiš odpočinok. V poslednej dobe si tvrdo makala na to, aby si dosiahla všetko, čo si si zaumienila, a tak je najvyšší čas trošku vypnúť a zrelaxovať.

Býk

Zaslúžiš si uzavretie určitej veci, ktorá ťa už dlho prenasleduje. Potrebuješ nechať tak minulosť a pohnúť sa vpred.

View this post on Instagram

@gittabanko #streetstyle

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženec

Zaslúžiš si skutočné šťastie. Musíš prestať predstierať, že všetko je fajn a ukazovať navonok úsmev, pričom sa tak necítiš.

Rak

To, čo si zaslúžiš je poďakovanie. Neustále niekomu podávaš pomocnú ruku a nečakáš za to nič. Práve preto by obyčajné ďakujem stačilo.

Lev

Rešpekt je to, po čom tvoje srdce piští. Chceš trošku úcty od človeka, s ktorým chodíš. Od priateľov, od šéfa a od rodiny.

Panna

Potrebuješ nadobudnúť vyššiu mienku o sebe samej. A preto si zaslúžiš viac sebalásky. Prestaň sa spochybňovať a začni oceňovať svoje vlastnosti.

Váhy

Zaslúžiš si trošku rozmaznávania. Si naučená šetriť a byť skromná, no občas by nezaškodilo utratiť na seba trochu peňazí. Dovoľ si to.

Škorpión

Zaslúžiš si lásku. Ale lásku k sebe samej. Potrebuješ sa postaviť pred zrkadlo a byť si vedomá toho, že za to naozaj stojíš.

Strelec

Potrebuješ pocit bezpečia. Istotu, že človek, ktorý stojí po tvojom boku si zaslúži všetok tvoj čas a úsilie.

Kozorožec

Zaslúžiš si jedno veľké objatie. Poslednú dobu to možno nebolo pre teba najjednoduchšie a jediné, čo potrebuješ je pocit, že tu je niekto pre teba, kto ťa má naozaj rád.

Vodnár

Zaslúžiš si dosiahnuť svoje sny. Tvrdo na nich pracuješ a už je najvyšší čas aby začali prichádzať výsledky. Všetko, čo si si vysnívala a do čoho si vložila celú svoju energiu, sa ti konečne začne vyplácať.

Ryby

Zaslúžiš si drink. Len tak si niekde sadnúť na terasku so svojimi priateľmi a užiť si trošku voľna. Odhodiť všetko stres a na chvíľku nemyslieť na nič iné, len sa zabávať.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.