výber partnera

Výber vhodného partnera na vážny vzťah nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Nikto zatiaľ nevymyslel dokonalý návod, ako odhaliť chronického klamára, neverníka či proste muža, s ktorým nebudete mať vzájomnú kompatibilitu. Každý z nás má ale určité „red flags“, ktoré ti môžu prezradiť, či vám to v budúcnosti bude fungovať.

Nedá sa určiť, aký by mal byť vhodný partner pre každú ženu. Všetky sme iné, máme iné priority, iné podmienky a inak ľúbime. Taktiež každá z nás znáša určité veci úplne inak. Jednej nevadia ponožky na zemi, iná by za to vedela vraždiť.

Niektoré z nich sa objavia až po čase iné dokonca už na prvom rande pri rozhovore. Na tieto red flags by si si mala dávať pozor. Môžu ti totižto veľmi rýchlo napovedať, či si s potencionálnym partnerom kompatibilná a či má vzťah perspektívu.

1. Sleduje veľké množstvo nahých žien

Najväčším a najviac omieľaným výstražným znakom je určite sledovanie veľkého množstva žien. Instagram je úžasná aplikácia na zdieľanie svojich zážitkov, na tvorenie zaujímavého obsahu, ale táto sociálna sieť a hlavne profil daného muža ti o ňom môže veľa napovedať.

V tomto prípade nejde o kamarátky, kolegyne, ale skôr o dievčatá, influencerky s polonahými fotkami. Aj toto môže byť pomyselný varovný znak, na ktorý by si si mala dávať pozor.

2. Odpisuje nepravidelne

Jedným z takýchto znakov je aj to, že píše napríklad len v noci. Je nepravidelný, raz píše, odmlčí sa a potom znova napíše. Aj takéto správanie môže byť red flag, na ktorý by si si mala dávať pozor. Už len v zmysle, že sa v jeho živote možno objavujú iné ženy, kvôli ktorým na teba nemá čas alebo odpisuje len vtedy, keď sa nudí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating