Slnko svieti, voda láka a vo vzduchu sa šíri láska. Nemusíš sa hneď viazať a hľadať si lásku na celý život. Leto je ako stvorené na to, aby si si užila flirt, ktorý sa odchodom z dovolenky skončí, no ty na neho nikdy nezabudneš. A nebudeš musieť mať žiadne výčitky svedomia.

Ak si single a máš hlavu v smútku, že nemáš ísť s kým na dovolenku, rýchlo s takýmito myšlienkami prestaň. Ani nevieš, aké máš šťastie, že si dovolenku môžeš vychutnať osamote. Načo by si predsa ťahala drevo do lesa, no nie? 🙂

Zo začiatku sa možno budeš cítiť trochu nesvoja, no po pár dňoch ťa to prejde. By si sa čudovala, koľko ľudí chodí k moru aj bez spoločnosti. Je predsa nemožné, aby si sa na dovolenke nespoznala s niekým novým. Či už narazíš na niekoho zaujímavého na prechádzke, výlete, v bare či priamo na pláži.

zdroj: Photo by Asad Photo Maldives from Pexels

Cez leto sme všetci akýsi šťastnejší, viac sa usmievame, nič neriešime… ideálne podmienky na to, aby si spoznala aj nového chlapa, s ktorým si počas svojej dovolenky trochu zaflirtuješ. Ak teda niekoho zaujímavého spoznáš, nechaj veciam hlavne voľný priebeh.

Flirtujte spolu, smejte sa, spoznávajte sa, bozkávajte sa, no predovšetkým si užívajte a nič neriešte. Nehovoríme, že s ním musíš hneď skočiť do postele. No ak k tomu predsa len príde, vždy mysli na ochranu. Nechceš si predsa z dovolenky doniesť suvenír v podobe tehotenstva, či áno? 🙂

Pri letnom flirte hlavne zabudni na akékoľvek pravidlá, ktoré existujú vo vzťahu. Tu je všetko dovolené a nič nie je zakázané. Je dosť pravdepodobné, že keď sa vrátiš domov, budeš sa musieť znovu vrátiť k bežným povinnostiam. No ty sa v spomienkach budeš môcť stále vrátiť k chvíľam plným pohody, ktoré si zažila so svojou letnou láskou.

zdroj: Photo by Asad Photo Maldives from Pexels

Čo ak sa do neho zaľúbiš?

Budeme úprimné, pokús sa tomuto vyvarovať. Chlapi tiež nejdú na dovolenku hľadať svoju vyvolenú, chcú sa zabaviť. Dôležité je, aby ste si hneď na začiatku stanovili jasné pravidelná, ako bude tento váš “vzťah” prebiehať. Povedzte si, že nič viac od toho nečakáte.

No poznáme, samozrejme, aj prípady, kedy sa letná láska zmenila na niečo viac. Možno budeš mať predsa len šťastie a na dovolenke nájdeš muža svojich snov, s ktorým si hneď padnete do oka a strávite spolu zvyšok svojho života. Nech to ale dopadne ako chce, nezabúdaj hlavne na to, že život si treba užívať!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating