Pexels/Oziel Gómez

Randíš s niekým, pri kom nemáš istotu, že to s tebou myslí vážne? Tak potom by si si mala prečítať tento článok, ktorý ti odhalí skutočné správanie muža, ktorý nemiluje a len sa zahráva s tvojimi citmi. Nie je to len o slovách, je to aj o gestách, ktoré by si si mala začať všímať. Veď čítaj ďalej a zisti toho omnoho viac. Ako sa píše na portáli powerofpositivity.com, psychológovia odhalili, že správanie muža niekedy prezradí viac, ako by si čakala.

V každom vzťahu sa vyskytujú problémy, neexistuje žiadny vzťah, ktorý by bol bez hádok a priam dokonalý. Zvládnuť ich je niekedy veľmi ťažké a vyžaduje si to veľa síl. A teraz si všímaj TOTO. Ak tvoja polovička sa nesnaží o riešenie či kompromisy, je to prvý a veľmi dôležitý znak toho, že to s tebou nemyslí vážne. Akonáhle nájde niekoho pre neho lepšieho, nerobí mu problém ťa opustiť.

Alebo s tebou vôbec nediskutuje o vážnom vzťahu? Bez komunikácie sú vzťahy smrťou. Muž, ktorý chce s tebou zostať dlhý čas, je ochotný diskutovať o problémoch. Je otvorený tomu počúvať tvoje pocity. Snaží sa pochopiť teba ako osobu a nespráva sa ako pštros, ktorý len skryje hlavu a dovidenia. Diskutuje o tom, kam sa vidíte spolu v budúcnosti.

Ďalším znakom je, keď vyťahuje všetko zlé, čo si urobila v minulosti. On to robí vlastne preto, aby si mala výčitky a cítila sa, že ty si ten problém, pre ktorý ťa v budúcnosti opustil. Pamätaj, muž, ktorý miluje ženu skutočne, takéto gesto u neho nemá miesto.

A ešte niečo také na záver. Niektorí muži nie sú veľmi verbálne zdatní. Preto je neverbálna komunikácia pri získaní presnejšej predstavy o pocitoch druhého človeka rovnako dôležitá. Toto je niekoľko znakov, ktoré by si si mala tiež všímať.

Má pri tebe zdvihnuté obočie? Toto gesto, keď dvihne a zase spustí obočie, je neuvedomelé a človek ho urobí vtedy, keď vidí alebo počuje niečo príjemné. Rovnako tak to platí aj pri zväčšených zreničkách.

 

Zdroj: powerofpositivity.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating