Tvoj príbeh. Jeho príbeh. Váš príbeh. Plný lásky, bolesti, krásnych aj menej krásnych momentov. Rýchly koniec. No dlhé zahojenie rán. Rany sú však príliš hlboké, aby sa vyliečili. Tie rany ťa udržujú v tom, čo miluješ. Jeho. Neustále. Aj on teba. Aj po takom dlhom čase. Stále.

,,Nevyberáme si do koho sa zamilujeme a občas sa to nestane tak, akoby malo.“

– film No Strings Attached

Niekedy i ten najdôležitejší človek musí odísť z nášho života. Na chvíľu, na moment, na dlhší čas. Na rok. Každý ste zažili iné momenty, iných ľudí, iné prostredie, iné problémy. Posunuli ste sa vpred. Zmenili ste sa. No neustále ste niesli v srdci toho druhého.

zdroj: unsplash.com

Hovorili ste pred ostatnými o tom druhom s pokorou a vďačnosťou. Mysleli ste na seba, no nepovedali ste si to. Nenapísali ste si to. Nehovorili ste o tom. Chceli ste len zažiť znovu okamih v náručí toho druhého. Zanevreli ste na druhé pohlavie. Nie nasilu. Prirodzene. Nevedeli ste si predstaviť nikoho iného, kto by mohol s vami zdieľať radosti, starosti a kráčať po vašom boku.

„Aj po takom dlhom čase?“

„Stále.“

zdroj: pexels.com

Niekedy je to v láske komplikované. Hlavne v dnešnom svete plnom možností a klamstiev. Naše ego vyhráva a my chceme viac a viac. Pritom každý jeden z nás túži skrátka len po jedinečnej a úprimnej láske, ktorá je pre nás akýmsi bezpečným prístavom a miestom, kde môžeme prežiť naše zlé chvíle. Chceme podporu, vášeň, chceme iskru, chceme lásku. Tú, ktorá nás oslobodí a urobí lepšími ľuďmi.

„Jediná záhada, ktorú som nikdy nedokázal vyriešiť bola, prečo sa ťa moje srdce nikdy nevzdalo.“

film The Illusionist

Ak vieš, aká je tvoja láska a vie to aj on, rozprávajte sa. Dôverujte si. Niekedy jednoducho ľudia musia ísť od seba, aby pochopili, prečo majú byť spolu. Niekedy sa musia ľudia meniť rozdielnym spôsobom a oddelene. Niekedy je to tak zložité, ako je to aj jednoduché. Len prosím, nechcem, aby si jedného dňa povedala, že ľutuješ to, že si premrhala šancu, že si nepovedala, ako to cítiš. Že si nežila život, na ktorý si pyšná.

On. Ty. Jeho pohľad. Tvoj pohľad. Objatie. Úsmev. Dotyky. Aj po takom dlhom čase? Stále.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.