Áno, my ženy sa ženieme do manželstva častejšie ako muži. Túžime po bielych svadobných šatách, obrúčke a jednoducho po jeho priezvisku. Niektoré si to priznáme viac, iné menej. Chceme sa vydať, založiť rodinu a byť šťastné. Nie však každý muž potrebuje toto šťastie na papieri. Často nás presviedčajú, ,,Veď o rok si ťa už vezmem!“a z jedného roka sa stane ďalší, a ďalší, a vy sa už začnete strácať vo všetkom, čo vám nasľuboval. Muži majú prirodzený strach viazať sa. Väčšinou ich treba do svadby dokopať, ale nič nie je potrebné robiť nasilu. Ak si vás chce vziať, tak si vás vezme a urobí z vás svoju právoplatnú manželku. Tieto štyri typy mužov, to však nikdy neurobia. Nenaleťte im na ich sľuby.

1. Sukničkári

Raz jedna, raz druhá. Frajerky striedajú ako špinavé ponožky a vy ste len ďalšia v poradí. Môžete ho milovať akokoľvek,  jeho neveru alebo ,,prirodzené potreby“ ospravedlňovať do nekonečna, no ten z vás svoju manželku neurobí. Láska iných žien je mu prednejšia ako tá vaša.

View this post on Instagram

I just breathe you each day

A post shared by Eduard Linares (@eduardlinares) on

2. Voľnomyšlienkári

Hlavu majú v oblakoch a na manželstvo nemajú ani pomyslenie. Svet je pre nich krásny, slobodný a vôbec im nerobí problém mať viac známostí naraz. Myšlienka na svadbu sa im zdá byť nepríjemná, pretože oni sa viazať nechcú. Chcú si vychutnávať slobodu až do konca života.

3. Egoisti

Stále len dávate. Lásku, čas, snahu. No váš partner to nevidí. On vidí len sám seba. Svoje potreby, svoje problémy, vy ste preňho len figúrkou, s ktorou môže robiť, čo sa mu zachce. Jeho sebectvo dosiahne iný level pri rozhovore o svadbe. ,,Ale veď svadba stojí veľa peňazí!“ a výhovorky podobného typu vám bude podsúvať neustále. Egoistovi záleží len na sebe samom, vy nie ste jeho prioritou.

View this post on Instagram

keep on movin

A post shared by Eduard Linares (@eduardlinares) on

4. Klamári

Nikto ti nemôže splniť to, čo som ti ja nasľuboval. Táto myšlienka by sa mala stať mottom všetkých klamárov. Nasľubujú hory doly, ale keď príde na realizáciu nič nečakajte. Sľúbia vám svadbu, sľúbia vám obrúčky, dokonca vás presvedčia, že boli rezervovať termín. Ale nič z toho nebude pravda. On si vás vziať ani nechce. Klame vám do očí a vy v jeho krásnych modrých očiach zabudnete na to, čo vám sľúbil. Uveríte mu všetko, každé klamstvo a každú výhovorku, ktorú vám povie.

Ak ste vo vzťahu s jedným z týchto typov, nemajte žiadne očakávania. Pretože zostanete veľmi sklamané. Ak budete ,,tlačiť na pílu“ vôbec to nemusí skončiť dobre. Ak vás muž miluje, tak si vás vezme, pretože myšlienka na život po vašom boku ho naplní šťastím a nie strachom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.