Nekupuj, adoptuj! To je heslo, ktoré sa v posledných rokoch dostáva do čoraz väčšieho povedomia ľudí. V tomto prípade ale nejde o žiadnu adopciu detí, ale o záchranu psíkov či mačičiek z útulkov. Namiesto toho, aby si míňala veľké peniaze na čistokrvné šteniatka s papiermi, v útulkoch nájdeš zvieratká, ktoré sa ti odvďačia nesmiernou láskou.

Možno by si si myslela, že práve celebrity si potrpia na to, aby ich štvornohí miláčikovia mali papiere a boli čistokrvní. Opak je však pravdou a existuje mnoho známych ľudí, ktorí si adoptovali zvieratká z útulkov a teraz sa z nich stali nerozluční priatelia.

Najnovšie do tohto klubu pribudla aj speváčka Dua Lipa, ktorá sa na Instagrame pochválila, že si spolu s priateľom adoptovala rozkošného psíka Dextera, ktorý sa hneď stal ich najlepším priateľom. 

zdroj: instagram.com/dualipa

Speváčka už čoskoro oslávi svoje 25. narodeniny, preto si nemohla dopriať krajší darček, než akým je psík. Vlastniť psa ale nie je len o zábave, musíš byť aj zodpovedná a poriadne sa o neho postarať. Dvojica si je toho ale určite vedomá a veríme, že už čoskoro sa môžeme tešiť na ďalšie fotky rozkošného šteniatka.

View this post on Instagram

🌼🌼🌼🌼🌼

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.