Speváčka Dua Lipa

Zdá sa, že s týmto mužom sa už na tajný vzťah nechce hrať! Svetoznáma a mimoriadne obľúbená speváčka Dua Lipa, ktorá minulý rok vystúpila aj na Slovensku, je zrejme zamilovaná až po uši. Šťastie našla po boku staršieho muža, s ktorým vzťah oficiálne potvrdila aj na svojom Instagrame.

27-ročná anglická speváčka a modelka začala s hudbou už v 14 rokoch a dnes patrí k svetovej špičke. Jej hity sa hrajú v rádiách po celom svete, koncerty vypredávajú rýchlosťou blesku a na sociálnej sieti jej kroky sleduje viac ako 88-miliónov followerov. Známe osobnosti ako ona to teda nemajú s láskou veľmi ľahké a žiaden vzťah úplne neutaja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Speváčka sa zamilovala do staršieho

Popová diva bola pred pár mesiacmi spájaná s hercom a komikom Trevorom Noahom, s ktorým ju paparazzi pristihli na nočnom rande. Zdá sa však, že s týmto mužom, ktorý je od nej o 10 rokov starší, to ale nevyšlo. Po jej boku sa teraz objavuje iný chlap, tentokrát je starší o 14 rokov. Ide o francúzskeho režiséra menom Romain Gavras.

Dua Lipa a Romain sú spolu údajne pár mesiacov, prvé špekulácie o tom, že k sebe majú blízko, prišli vo februári tohto roka. Až na filmovom festivale v Cannes, ktorý sa konal pred niekoľkými dňami, sa na červenom koberci objavili ako pár. Speváčka na svoj Instagram pridala z večera aj niekoľko fotografií, ktoré nájdeš nižšie. V príspevku sú aj zábery s režisérom, pričom v popise znie „minulá noc v Cannes s mojím zlatíčkom“.

Čo myslíš, hodia sa títo dvaja k sebe?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Zdroj: Instagram/dualipa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News