Byť vo vzťahu so správnou osobou je požehnanie. Je to veľký dar, pretože vieš, že partnerovi môžeš veriť a budeš s ním nastálo. Horšie to je v prípade, keď ťa nechá tvoj partner pochybovať o láske. Keď cítiš, že mu nemôžeš dôverovať v tom, čo robí a v tom, čo hovorí. Vtedy vieš, že si v nesprávnom vzťahu.

Tu je  5 znakov, kedy vieš, že s tvojim priateľom strácaš čas a mala by si pouvažovať, či ti to stojí za to.

Nerozumiete si tak, ako kedysi

Často sa cítiš, že musíš rozhovor doslova hľadať medzi niečím, čo ani neexistuje. Nemôžete nájsť spoločnú tému, neviete sa na ničom zhodnúť a postupom času sa viac-menej rozprávate len o najnutnejších veciach.

zdroj: Photo by Taisiia Stupak on Unsplash.com

Nie je empatický k tvojim pocitom

Vôbec nerozumie prečo si smutná, keď bol celý deň v práci a zarábal peniaze, ale to, že ti nevenoval pozornosť je podľa neho v poriadku. Nechápe ťa ani keď plačeš pri romantickom filme a málo ťa objíma. Nerozumie, že ty vyjadrovanie citov potrebuješ každý deň.

Je mimoriadne žiarlivý

Občasná žiarlivosť je tiež prejav toho, že ťa niekto ľúbi. Ak to však prejde do podoby, že ťa nenechá ani vydýchnuť a pýta sa kde si bola, s kým si bola, kontroluje ťa, musí o všetkom vedieť… toto naozaj nie je v poriadku.

Nepodporuje ťa v ničom, čo chceš

Podpora, spolu s dôverou, tvoria základ pre dlhotrvajúci zdravý vzťah. Ak chýba, niečo je zle. Partner by ťa mal podporovať, pretože s tebou trávi najviac času a najlepšie vie, čo pre teba všetky sny a plány znamenajú.

Často vybuchuje a mení nálady

Nie je stály čo sa týka toho, kde sa vidí. Nevie čo chce a čo je pre neho dobré. Zdá sa ti, že má výbuchy zlosti aj kvôli úplným maličkostiam. Ak mu vadí všetko, čo urobíš a nič pre neho nie je dobré, nemala by si byť s ním.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.