My ženy si niekedy vieme pekne nahovárať. Domýšľame si a ospravedlňujeme správanie, ktoré by za iných okolností bolo neprijateľné. A to hlavne v prípade, ak sa jedná o muža, ktorý sa nám páči, alebo sme sa už aj (nedajbože) namotali.

Dámy, teraz príde studená sprcha. Toto je 10 vecí, ktoré chlapi robia, a nie v skutočnosti vás naozaj neľúbia.

1. Dlhý čas sa neozýval a zrazu sa vráti, akoby sa nič nestalo

Čo sa stalo:  zavolal ti alebo napísal, po dlhom čase ticha.

Čo si myslíš, že to znamená:  určite mal niečo extrémne dôležité, čo mu zobralo všetko čas. Možno ho zavreli do väzenia a nemohol sa mi ozvať. Možno bol odcestovaný a možno sa presťahoval na miesto, kde nie je signál. V každom prípade však na mňa určite myslel po celý ten čas.

Čo to v skutočnosti znamená: Napadlo ho, či ešte žiješ a či si do neho stále zamilovaná.

2. Síce začne konverzáciu, ale ďalej ju nerozvíja

Čo sa stalo: začne konverzáciu a ďalej v nej nepokračuje.

Čo si myslíš, že to znamená: Mal niečo, čo musel rýchlo vyriešiť. Vybil sa mu telefón. Niekto mu ukradol telefón, no to nič nemení na tom, že so mnou chcel hovoriť.

Čo to v skutočnosti znamená:  Nudil sa a chcel si vyplniť tú chvíľku času. A tiež sa ti chcel pripomenúť, v prípade, že si mala skvelú náladu a podarilo sa ti na neho nejako zabudnúť.

3. Nesnaží sa vašu online konverzáciu posunúť do reálneho života

Čo sa stalo: píšete si spolu už pomerne dlho, no on ešte stále nenavrhol stretnutie.

Čo si myslíš, že to znamená:  je veľmi skromný a bojí sa odmietnutia. Možno ešte nie je pripravený stretnúť tak úžasne dievča. Ale som trpezlivá, aj na to príde.

Čo to v skutočnosti znamená: nechce sa s tebou stretnúť, chce si len pokecať, ale nie v reále.

4. Využil ťa na dosiahnutie jeho osobných cieľov

Čo sa stalo: Všetko bolo medzi vami super, a zrazu sa vyparil.

Čo si myslíš, že to znamená:  potrebuje nejaký čas aby spracoval to, že možno konečne stretol lásku svojho života. Skúša aká som trpezlivá. Možno práve nie je pripravený na lásku, ale zajtra, alebo možno pozajtra, určite bude.

Čo to v skutočnosti znamená: neberie ťa ako partnerku a nikdy ťa tak ani nebral.

5. Chce byť konkurentom pre ostatných mužov, ktorí sa o teba zaujímajú

Čo sa stalo: objaví sa len vtedy, keď vidí, že má o teba záujem niekto iný

Čo si myslíš, že to znamená: Žiarli. A keď vidí, žeby ma mohol stratiť, začal mať seriózny strach. Odteraz sa všetko zmení a konečne si uvedomí, čo má.

Čo to v skutočnosti znamená: potrebuje neustále súťažiť a dokazovať si, že je najlepší. Vzťah bez toho pre neho nemá žiadnu cenu.

6. Hľadá špeciálny vzťah… ale nie lásku

Čo sa stalo: navrhol, aby ste ostali len priatelia, no aj napriek tomu s tebou flirtuje.

Čo si myslíš, že to znamená:  doposiaľ si neuvedomil, že je do mňa zamilovaný. Bojí sa, žeby som ho mohla odmietnuť. Nedokáže odolať môjmu šarmu a myslí si, žeby sa sa najskôr mali stať dobrými priateľmi než skočíme do vzťahu.

Čo to v skutočnosti znamená: Veľmi dobre vie, že si do neho zamilovaná. A dokým ho to ešte baví, bude sa s tebou hrať. Ale o chvíľu ho to omrzí, alebo si nájde priateľku a teba bez mihnutia oka posunie na vedľajšiu koľaj.

7. Netrávi s tebou dostatok času. A keď už príde, tak len vtedy kedy to vyhovuje jemu

Čo sa stalo: príležitostne sa dokážete stretnúť po práci.

Čo si myslíš, že to znamená: Je tak vyťažený. A aj to málo voľna, ktoré má dokáže stráviť práve so mnou. To je tak milé. Dokonca niekedy aj prenocuje, pretože sa mu nechce ísť domov, aj keby mal.

Čo to v skutočnosti znamená: Zatiaľ mu to tak vyhovuje. Príležitostné milovanie, kedy má na neho chuť mu úplne stačí. Ale časom si nájde priateľku a práca pre neho nebude tak dôležitá.

8. Nepredstavil ťa jeho priateľom či rodine

Čo sa stalo: dá sa povedať, že tvoríte pár. Ale nepredstavil ťa jeho kamarátom ani rodine, prípadne s nimi netrávite žiaden čas. Všetky sviatky strávite oddelene.

Čo si myslíš, že to znamená: Nechce aby som sa cítila trápne. Má s nimi špeciálny vzťah, pre ktorý s nimi trávi viac času ako so mnou. Bojí, žeby som ich nemala rada.

Čo to v skutočnosti znamená: Neznamenáš pre neho toľko, čo jeho priatelia alebo rodina. Nechce aby si v ich očiach figurovala ako jeho polovička. Jednoducho ťa tak nevidí.

9. Správa sa ako kamarát

Čo sa stalo: často spolu komunikujete a stretávate sa, pretože máte veľa spoločných kamarátov. Je vám spolu super, ale nič romantické medzi vami neprebehlo.

Čo si myslíš, že to znamená: Miluje ma, ale rany z predošlých vzťahov ho prinútili držať si odstup. Budem jeho najlepšou priateľkou a časom si uvedomí, že je zamilovaný.

Čo to v skutočnosti znamená: Si skvelá priateľka a je s tebou sranda. Ale nič viac.

10. Nechce sa s tebou baviť o budúcnosti ani robiť žiadne zmeny

Čo sa stalo: keď sa pokúšaš baviť o vašej spoločnej budúcnosti začne sa správať podivne, dokonca sa rozčúli. Niekedy zo seba dostane len : „Ja neviem“.

Čo si myslíš, že to znamená: Chce ma požiadať o ruku, ale má to byť prekvapenie. Má nejaké finančné problémy, vďaka ktorým sa teraz nechce baviť o budúcnosti. Keď sa všetko vyrieši, vezmeme sa.

Čo to v skutočnosti znamená: nevidí ťa ako najlepšiu kandidátku na miesto jeho manželky a matky jeho detí. Práve teraz spolu zažívate fajn čas, ale ďalej sa posunúť nechce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.