instagram.com/_love_dpzzz__

„Keď človek niekoho ľúbi nesmie mu byť smutno, láska nie je smutná, smutno je iba keď láska končí.“

-Coco Chanel

  1. Cítiš sa s ním naozaj šťastná. Myslím tým tak skutočne. Úprimne. Spôsobom, kedy to na tebe pozorujú všetci ostatní. Usmievaš sa častejšie ako kedykoľvek predtým, aj keď na to nemáš značný dôvod.

 

  1. Vieš, že mu môžeš čokoľvek povedať. Neexistuje nič s čím by si sa mu nemohla zdôveriť. Cítiš, že spolu zvládnete všetko. Vaša komunikácia funguje na 100 % a niekedy dokonca aj bez slov.

  1. Cítiš sa milovaná – a to aj bez toho aby ti to musel hovoriť každý deň. Jednoducho to vieš. Stačí, keď vidíš ako sa na teba pozerá. Dokazuje ti to svojimi skutkami a ty vôbec nepochybuješ o tom, či ťa má rád alebo nie.

 

  1. Máš pocit, že ti nič viac nechýba. Zrazu akosi všetko nadobudlo iný rozmer. Máš pocit, že zaplnil určité miesto v tebe, na ktoré si roky hľadala záplatu.

 

  1. Stojí pri tebe v dobrom aj v zlom. Obaja veľmi dobre viete, že život nie je vždy jednoduchý. No ste tu pre toho druhého práve vtedy, keď to potrebuje. Nezľakne sa problémov a neuteká pred nimi. Aj v ťažkých časoch ti dá najavo, že sa na neho môžeš spoľahnúť.

  1. Podporuje ťa. Aj keď sem ta možno trošku žiarli, nikdy ti nebude stáť v ceste za tvojimi snami. Podporuje ťa a chce aby si napredovala. Aby si sa rozvíjala a rástla. Nikdy ťa nebrzdí, pretože si uvedomuje, že ak budeš šťastná a spokojná ty, bude aj on.

 

  1. Vie ťa rozosmiať. Veľmi dobre vie, čo na teba platí. Vie kedy ma radšej mlčať, a kedy sa má snažiť zodvihnúť ti náladu. Vie, kedy ťa má pevne objať a ostať pri tebe, a kedy potrebuješ niekam vypadnúť.

 

  1. Nemáš potrebu vyhľadávať spoločnosť iných mužov. Ak nájdeš toho „svojho“ nebudeš mať potrebu hľadať nikoho iného.

 

  1. Je pre teba prioritou. Samozrejme, že si uvedomuješ aká dôležitá je práca, škola a rodina. No on bude pre teba prioritou. Vieš vycítiť, kedy ťa skutočne potrebuje a práve vtedy nemáš problém všetko nechať tak a urobiť si čas len pre neho.

 

  1. Život s ním je jednoduchší. Pretože toto ti má láska do života priniesť. Nie ho skomplikovať. Nemá ti podsúvať polená pod nohy. Práve naopak. Tvoj život sa zmení. Všetko, čo ťa trápilo sa zrazu zdá menej podstatné a všetko čo ťa teší sa dvakrát znásobuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating