Keďže teraz väčšina z nás trávi svoj čas len doma bez pomoci kaderníčky, podpísalo sa to aj na stave našich vlasov. Ak sa počas dňa venuješ rôznym aktivitám, určite oceníš účesy, vďaka ktorým ti vlasy nebudú padať do tváre a nijak ti nebudú zavadzať. Ak ťa už omrzel obyčajný copík, máme pre teba niekoľko jednoduchých tipov.

Momentálne najpoužívanejšími účesmi sa stali copíky, drdoly a vrkoče. Všetky tri účesy majú jednu vec spoločnú, a to, že nám vlasy neprekážajú pri práci a cítime sa tak komfortne. Na druhej strane ale teraz máme oveľa viac času, čo je ideálna príležitosť na natrénovanie si nových účesov, ktoré v súčasnej situácii veľmi oceníš a keď sa život vráti do normálnych koľají, ty týmito účesmi doslova medzi kamoškami zažiariš.

Vybrali sme preto pre teba niekoľko jednoduchých návodov, s ktorými si pripravíš najrôznejšie copy, strapaté drdoly či parádne vrkoče. Ich príprava je veľmi jednoduchá a určite ich s ľahkosťou zvládneš aj ty. A keby aj nie, nič sa nedeje, máš kopec času na skúšanie a učenie sa. 🙂

Ako si urobiť jednoduché copíky

Ako si urobiť jednoduchý, no pekný drdol

Ako si urobiť vrkoč

Ako vylepšiť a oživiť rozpustené vlasy

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.