Ideálnym účesom na leto sú rôzne copíky a vrkoče, vďaka ktorým ti vlasy nebudú zavadzať a navyše ešte budeš aj štýlová. Ak už dlhší čas po takomto type účesu pokukuješ, no zatiaľ si nenabrala odvahu, tieto fotky ťa určite presvedčia o tom, že je to správne rozhodnutie, ktoré nebudeš ľutovať.

Takýto účes si už neraz mohla vidieť napríklad na LucyPug, ktorá ich má v obľube a raz za čas sa zverí do rúk skúsenej kaderníčke, ktorá jej na hlave vyčaruje hotové umelecké dielo. Na výber máš množstvo rôznych vrkôčikov a rôznych farieb. Pri takomto účese môžeš naozaj experimentovať a vyskúšať všeličo.

View this post on Instagram

“Pre koho sa toľko upravuješ, veď sa tam nikto na teba nebude pozerať” počujeme častokrát od našich polovičiek. Moja odpoveď znie “PRE SEBA”. Vždy som bola názoru, že je jedno, či je žena nalíčená, neupravená, strapatá, učesaná. Záleží len na tom, ako sa sama cíti v daný okamih. A nejde len o ženy. Za svojich 25 rokov života som odpozorovala, že najdôležitejšie je to, čo človek vyžaruje. Charizma vie byť mocnejší čarodej ako dokonalý make-up, či drahý outfit. A tak milé žienky, chcela by som vám odkázať len jedno. Nezabúdajme, že to všetko, čo robíme, robíme len pre jednu osobu – pre tú, ktorá sa ráno prebúdza v našom tele 🙂Nech sa jedná o akúkoľvek crazy zmenu😝📸 @simon_jurkovicova

A post shared by Lucy🍐 (@lucypug) on

Ak sa necítiš na to, že by si si mala dať vrkoče na celú hlavu, môžeš to vyskúšať ako napríklad Adriana Poláková, ktorá si nechala zapliesť len časť vlasov. Vyzerá to rovnako dobre a možno menej extravagantne než iné účesy z vrkočov.

Je teda len na tebe, čo si vyberieš. Určite sa môžeš poradiť so svojou kaderníčkou, ktorá takéto vrkoče zapletá, čo by sa ti hodilo najviac. Zatiaľ sa ale môžeš inšpirovať týmito fotkami. Keď si ich prezrieš, hneď zatúžiš mať niečo také na hlave aj ty sama.

View this post on Instagram

👽👽

A post shared by Afro copíky -Dredy💇‍♀️ (@copikyodtataly) on

View this post on Instagram

Braids #edinburghhair #extensions #braids #edinburgh

A post shared by Braids (@extens_ion_hair) on

View this post on Instagram

Summer style 🌊 #braids by:@georgiavlachava

A post shared by __my.hairstyles__ (@__my.hairstyles__) on

View this post on Instagram

Takze investície na “domáce štúdio” boli skoro nulové. Ak nerátame kanekalon. Teraz sa podelím jedným tajomstvom 🤭 Raz som platila pokutu na colníci 😯😱 Poučíte sa z mojej story☝🏻 Spomínala som Vám že nakupovala o 106 keď bol ten veľký výpredaj… Aby ste vedeli, bezproblémové možte nakupovať hocičo do 22€(vratanie shippingu). Ako náhle hodnota objednavky mimo EU presahuje 22€, môže byt zastavená na colníci (môže a nemusí, alebo možno musí byť zastavená ale nie vždy sa zastavuje😁) Z colníci príde email že máš preukázať 1️⃣screenshot objednavky 2️⃣screenshot z ibankingu ako tá objednavka bola uhradená. A tieto veci majú sedieť: počet objednaného s obsahom balíku, aj peniaze samozrejme. No však viete aká som múdra😅 spravila som viac objednávok hodnotou 20-21€ namiesto jednej veľkej. Na colníci predsa tiež pracujú múdre😂 lepiacou páskou mi omotali päť balíkov a musiela som zaplatiť DPH z objednavky hodnotou okolo 100€👌🏼 Pokuta bola za skúšku oklamať štát 😁👍🏻 Celé toto sa mi stalo ešte v lete 2018. Odvtedy som zaregistrovala Eori číslo a robievam preclenie pre podnikateľov. Kanekalon z AliExpress už vôbec neobjednavam. Ale je to stále môj obľúbený obchod kde nájdeš všeličo možné aj to čo ani nevieš že existuje 😂 Prvá vec ktorú som si objednala do nového priestoru bola obrovská polica na kanekalon. Mam ju 3×2.5m! A verte mi že všetko čo mam sa tam nezmestí 😅 Ak by som raz (just dreaming) otvárala Vysnívané copíky v Prahe, hádaj kde by som hľadala priestor? No predsa vedľa @kanekalon_store Že je to super nápad 😁 Treba nám ten obchod aj tu, baby čo poviete? Pán Balík nechce tu mať pobočku na Slovensku? Ak áno, tak v Modre si prosím🙋🏻‍♀️ #vysnivanycop #braidedponytail #blond #braidedhairstyles

A post shared by Olga Olikova (@vysnivanecopiky) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.