Pamätá si na každý jeden centimeter toho tvojho. Na to, ako si sa zmyselne hýbal, keď si kráčal oproti. Na to, ako si voňal, keď si si ma privinul k sebe. A na to, ako si chutil, keď si ma bozkával.

Moje ruky si pamätajú na tvoju tvár, ktorej sa nevedeli nabažiť. Na strnisko, ktoré ma pichalo pri každom tvojom sladkom bozku. Pamätajú si tvoje vlasy, v ktorých sa toľkokrát stratili.

Pri spomienke na tvoje oči mi behá mráz po celom tele. Tie tvoje tmavé hnedé oči, ktoré sa na mňa pozerali vždy s takým záujmom. Túžbou či dokonca žiadostivosťou… Aj keď pri tebe som si nikdy nemohla byť istá tým, čo urobíš. A čo môžem urobiť ja s tebou. A moje telo si to presne pamätá. Spomínam si na každý ten jeden nesmelý dotyk na tvojom chrbte. Na chuť tvojho krku na mojich perách či len na tých pár slov vychádzajúcich z tvojich úst, ktoré ma zakaždým nútili hrýzť si do pier.

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Vedel si, čo na mňa platí. A tak ti stačilo iba sa na mňa pozrieť a usmiať sa. V tom momente si vedel, že som tvoja. A patrím ti.

Zimomriavky ma začali chladiť po celom tele, šteklilo ma niekde pri hrudi a krútila sa mi hlava. Veď som nedokázala zo seba dostať ani jednu súvislú vetu. A ty si sa na tom zabával. Bolo ti jasné, že som z teba preč. A patrične si si to užíval. No a mne to nevadilo. Chytil si ma za ruku a dvakrát ju stlačil. Vedela som, čo to znamená. Moje telo rovnako. A preto si na to pamätá.

Aj moje oči si na všetko pamätajú. Na to, ako si sa pomaly ku mne priblížil, a pritom si párkrát prešiel rukou po vlasoch. Pamätajú si, ako si sa otočil a zohol, aby si pustil hudbu. Ako si si pomaly vyzliekol tričko a nechal svoje telo svetu na obdiv. Pamätajú si, ako si podvedome dával pozor na všetko, čo spravíš, lebo si vedel, že ťa sledujem. Od hora až dole. A mal si pravdu…

Morning hugs 🤗 guys try holding her for 20 seconds @motivationforfitness

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

A moje uši? Tie takisto nezabudnú. Na tvoj hlboký mužský hlas, ktorý mi podlamoval kolená. A preto bolo úplne jedno, čo hovoríš. Len som jednoducho nechcela, aby si prestal. Nikdy som si nemyslela, že hlas muža ma môže tak opantať. Nemôžeš mi teda zazlievať, že si pamätám ako si mi do uška šepkal slová a popritom hlasno dýchal, ale že si nepamätám, čo bolo ich obsahom.

Moje ústa tiež nikdy nezabudnú na tie tvoje. Vedel si ich bozkávať celé hodiny. Od jedného kútika k tomu druhému. Zakaždým si si ich tak vychutnával, ako keby to malo byť naposledy. Pamätám si, ako si mi jazykom prešiel po perách a potom ma vášnivo pobozkal. Hrýzol do líca, potom do jazyka, pohrýzol krk… Vážne? Myslíš, že na toto sa dá len tak zabudnúť?

Saturday’s with you ❤️ @linnlowes

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Moje telo si jednoducho pamätá každý tvoj dotyk. A najmä dotyky tvojich rúk. Tie cítim na sebe ešte stále. Ako ma hladkajú po chrbte, po ramenách, po bruchu. Pamätám si do bodky ako si ma chytil za boky a stisol. A že v tom momente som chvíľku nevedela, či kričať od zimy alebo od túžby po tebe.

Pamätám si aj na teplo, ktoré z teba išlo, keď sme len tak ležali a počítali hviezdy na tvojom plafóne. Pamätám si však aj na chlad v srdci, ktorý ma zachvátil vždy, keď si odchádzal. Keď ostávalo po tebe prázdno. Ale len v mojej izbe, pretože v mojej hlave ťa bolo vždy plno. A preto si na to pamätám.

Jednoducho si ťa pamätám celého. Pochop to. Každý maličký kúsok teba a tvojho tela. Tvoje objatia, tvoje bozky sa mi vryli hlboko pod kožu. Rovnako ako moje nechty do tvojho chrbta. Tvoj hlas mám stále v hlave. Rovnako ako pesničku, ktorú milujem. A moje telo si to pamätá. Lebo vie, čo cítilo. A čo to s ním robilo.

Moje telo si ŤA jednoducho pamätá. <3

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.