Áno tebe, ktorá to čítaš. Mám na srdci toľko slov, ktoré ti chcem povedať.

Začnem tou prvou. Každé ráno, pri pohľade do zrkadla si povedz, že si krásna. Usmej sa na seba alebo sprav nejaký vtipný ksichtík, ktorý ťa rozosmeje a deň začne nádherne. Nepočúvaj iných, ktorí ti tvrdia opak pretože ty si krásna a nemyslím len zvonka ale aj zvnútra. Energia, ktorá z teba ide je nádherná, úžasná. Možno máš iné oči aké by si chcela, iné vlasy alebo nebodaj o pár kíl viac ako by si chcela. To je v poriadku, môžeš z toho všetkého vyťažiť maximum a to, že začneš k sebe cítiť obrovskú nekonečnú lásku. Chôdzou po ulici sa začneš miesto do mobilu usmievať na ľudí okolo seba. Začneš aj im spríjemňovať možno upršaný deň. Ty budeš mať chuť tancovať v daždi a smiať sa pri tom. Aj keď budeš vyzerať ako zmoknuté kurča. 

Tá druhá je, neboj sa a ži, počúvaj svoje srdce nie ľudí okolo. Skús to nech to znie akokoľvek bláznivo. Veď je to tvoj život a život je predsa HRA. Tak sa HRAJ. Podnikni ten výlet, zabehni maratón,  skoč z lietadla (nezabudni na padák). Čokoľvek ťa napĺňa tak to rob. Nenechaj sa vtiahnuť do systému kde drieš na niekoho iného, ktorý sa vozí na bavoráku a ty na konci mesiaca nemáš ani cent. Máš nápad na biznis tak do toho.

 

Tretia vec, buď sama sebou, neboj sa povedať čo máš na srdci. Nájdi si tých skutočných priateľov, ktorí sa nebudú báť s tebou podniknúť rôzne bláznovstva. Nebudú sa za teba hanbiť ale pridajú sa k tebe.Štvrtá vec, nájdi si človeka, s ktorým budeš zdielať svoj život ale bude ťa váš vzťah posúvať vpred. Budeš zrazu vidieť svet lepším a krajším miestom. TY sama sa budeš cítiť lepším človekom. Budeš sa cítiť naplnená láskou a budeš ju rozdávať všade okolo seba. Nebudeš riešiť maličkosti a hádať sa s nimi. Budeš si vážiť každú sekundu s týmto človekom. Či už to bude muž alebo žena. Buď trpezlivá pri hľadaní a vytrvaj. Stojí to za to.

Piata a asi už aj posledná, buď šťastná. Neboj sa padnúť na kolená ale nezabudni sa opäť postaviť, oprášiť sa a ísť ďalej.

Každý jeden deň môže byť nádherny ak to chceš TY.

Je to na tebe, čo si vyberieš. Ale nikdy sa neobviňuj za chyby, ktoré si spravila. Bez nich by si to teraz nebola ty. Lepšia, silnejšia žena.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.