unsplash.com

Zabudli ste? Tu je krátke pripomenutie toho, ako bude podľa portálu thoughtcatalog vyzerať vaša životná láska.

Viete, ako bude vyzerať vaša spriaznená duša, človek, s ktorým strávite zvyšok svojho života? Možno máte toľko predstáv až neviete, ktorú si máte pri tejto otázke vybaviť skôr. A možno ste už tak zúfalí, že ste to vzdali. Nech je to už ako chce, pravdou je, že s vašou spriaznenou dušou to bude vyzerať nejako takto.

V živote to nefunguje ako v hollywoodskych filmoch. Vašu spriaznenú dušu pravdepodobne nestretnete na ulici uprostred dažďa, na železničnej stanici čakajúc na vlak do destinácie nekonečná láska, na námestí, kde všetci budú tancovať flashmob, alebo v bare, kde sa k vám prihovorí šarmantný a okúzľujúci muž a stane sa z toho láska na prvý (pohárik) pohľad.

Nie, príbeh o tom, ako stretnete svoju spriaznenú dušu bude o niečo jednoduchší. Možno sa v jedno ráno jednoducho zobudíte a zistíte, že vám na tej osobe záleží. Možno niekde budete, započúvate sa do jeho hlasu a zistíte, že máte na perách hlúpy úsmev, ktorý nemôžete skryť. Stane sa to zrazu a vy nebudete schopní potlačiť ten elektrický náboj prechádzajúci vaším telom kedykoľvek si na tú osobu spomeniete.

Vaša spriaznená duša, osoba, s ktorou strávite zvyšok svojho života, nebude niekto, koho ste si predstavovali.

zdroj: unsplash.com

Nebude to niekto z vašich najtajnejších snov, žiadny krásavec na koni, udatný rytier v zbroji alebo princ čakajúci na svoju princeznú. Nebude to niekto, kto naplní vaše očakávania. Sklamanie? Nie, to nemusí byť.

Vaša spriaznená duša bude niekto s chybami, kto vás často vytočí do nepríčetnosti. Bude vás milovať a sklame vás. Zoberie vás na tie najkrajšie miesta sveta ale nevyhnete sa ani peklu. Ale, to všetko bude aj tak krásne.

Vaša spriaznená duša bude niekto, s kým sa budete cítiť dobre a príjemne po celý ten čas. Nebudete sa báť ukázať mu vašu pravú tvár. Nebudete sa báť zveriť sa mu s vašimi plánmi, šialenými predstavami a ešte šialenejšími snami, ktoré vás v noci nenechávajú spať. Budete sa môcť na neho spoľahnúť, bude vašou oporou, bude niekým, koho ste si nikdy nemysleli, že ho potrebujete a predsa ste ho potrebovali.

Síce to nebude princ z rozprávky, ale pre vás bude viac než len to.

A napokon zistíte, že všetky tie nedokonalosti, pre ktoré by ste často najradšej zabíjali, na ňom milujete. Milujete ho celého aj s chybami, pretože aj on vás miluje celú aj s tými vašimi.

Vaša spriaznená duša bude dokonalým zrkadlom vás – neusporiadaný a stratený človek, ktorý sa zrazu nájde. Možno to nebude niekto, z koho by bol perfektný hlavný hrdina, alebo niekto, kto zachráni svet pred skazou. Žiadna tvár revolúcie či najsilnejší bojovník. Ale bude vedieť odohnať pavúkov a kadejakú inú háveď, otvoriť fľašu vína či opraviť žiarovku a hlavne, bude vedieť, ako vám vyčariť úsmev na tvári. A keď sa nad tým zamyslíte, v konečnom dôsledku to bude viac, než čokoľvek iné na svete.

zdroj: thoughtcatalog

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating