vzťah

Hádka menšieho či väčšieho charakteru je súčasťou každého vzťahu. Nehádame sa však častokrát preto, aby sme tomu druhému ublížili, práve naopak. Avšak málokedy sa stáva, že práve slovný konflikt medzi partnermi skončí tak, ako by si obe strany želali. Zamyslela si sa niekedy nad tým, ako sa správne hádať?

Je možné, že ti to v tomto momente pripadá zvláštne, no aj taká hádka môže častokrát skončiť spôsobom, kedy nemusí tomu druhému ublížiť. Navyše, dokáže daný pár dokonca aj posilniť. Ako na to?

Kým sa hádate, je to v poriadku

A to si zapamätaj raz a navždy. Hádka nikdy neznamená, že sa navzájom nemáte radi alebo si chcete ubližovať. Aj táto forma výmeny názorov je vo vzťahu akousi prirodzenou záležitosťou. Čo je už však horšie, ak v partnerstve o nich nestojí ani ani jeden z vás.

Znamenia, ktoré sú lídrami vo vzťahu
zdroj: Pexels/Arina Krasnikova

V tomto prípade sa môžeš začať pomaly, ale iste zmierovať s tým, že tento zväzok nemá do budúcna zmysel. Možno sa pýtaš na dôvod. Je prostý. Pokiaľ ti prestane na tom druhom záležať, nebudeš jednoducho vyvíjať snahu o to, aby sa dali určité veci do poriadku. Bude ti to v podstate jedno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating