Photo by Sergio Souza on Unsplash.com

Niektoré znamenia nie sú predurčené na to, aby s tebou zostali navždy. Nehodia sa k tebe a musia hľadať niekde inde. Určite si sa s mužom, ktorý ťa neľúbil tak veľmi ako hovoril, stretla. Predstieral lásku a potom, keď si do neho bola zamilovaná, odišiel.

Dnes ti prinášam znamenia, ktoré ťa nikdy úprimne ľúbiť nebudú. Dávaj sa na ne pozor.

Vodnár

Muž narodený v tomto znamení je vždy samostatný. Je vedený k tomu, aby vo svojom živote nikoho nepotreboval. Lásku od seba odháňa dovtedy, dokým si nie je naozaj istý, že je to tá pravá a jediná. Potrebuje na to veľa času a tak sa stáva, že žiadna žena ho neohúri. Aj keď už bol vo vzťahu, zvyčajne to bolo z osamelosti a z toho, že túžil mať niekoho pri sebe.

Býk

Tento muž je na vzťah veľmi komplikovaný. Žiarli viac, než by sa patrilo a tak sa stáva, že ženy o neho väčšinou záujem nemajú. Vo vzťahu je nespokojný, pretože chce ženu vlastniť a nie ľúbiť. Doteraz medzi ním a nejakou ženou nepreskočila tá pravá iskra. Chce sa zameriavať na kariéru a riadi sa tým, že všetko je tak, ako má byť. Dúfa, že keď bude mať dostatok financií, príde osudová žena a možno sa do nej zaľúbi. Avšak jedna jeho časť vie, že to tak nie je a preto je často zmätený a neúprimný.

Škorpión

Muž v tomto znamení je častokrát odcudzovaný za to, ako sa správa. K ženám je priamy a povie im do očí to, čo si aj myslí. Niektoré ho milujú, iné zase nenávidia. Nie je vhodný na celoživotný vzťah, pretože v ženách hľadá iba výhody. Žiadnej sa nevie odovzdať a byť verný. Kým si žije bezstarostný život, vyhovuje mu to. Nedíva sa do budúcnosti a jediné, čo ho trápi je to, ako uspokojí svoje potreby.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating