Pexels/Cottonbro

Väčšinu času sa hovorí o tom, ako klamú muži. Ženy za nič nemôžu a muži sú tí najhorší – podvádzajú, nie sú úprimní a zatajujú veci. Áno, je to pravda, no robia to aj ženy.

Toto je 9 najväčších klamstiev žien, ktoré vyslovia na prvom rande.

„Prepáč mi to, meškám, mala som niečo súrne.“

Samozrejme, žena skoro vždy mešká preto, pretože sa obliekala, líčila a trikrát si v zrkadle kontrolovala svoj účes. Pred rande nemusí mať niečo dôležité.

„Dám si na večeru iba šalát, mne to stačí.“

Nestačí. Komu by stačil šalát na večeru? Toto klamstvo používajú ženy, ktoré nechcú vyzerať pred mužmi nenajedene, no občas je to chyba. Nájdu sa muži, ktorí majú radi, keď si dá žena poriadne jedlo.

zdroj: Pexels/cottonbro

„Nevadí mi, že nie si vysoký, vyšportovaný, bohatý…“

Láska nie je o vzhľade, no toto je prvé rande. Samozrejme, žena čaká niečo hlbšie, no určite by bola rada, kebyže má muž oproti nej pekné telo a večeru zaplatí on.

„Nie, nie som žiarlivá.“

Každá žena je niekedy trochu žiarlivá. Toto klamstvo hovorí žena vtedy, ak si chce muža získať a chce ho zaujať. Muži túžia po ženách, ktoré nie sú žiarlivé, pretože vedia, že s nimi bude vzťah o niečom inom.

„Viem dať mužovi priestor.“

Rovnaké klamstvo ako to vyššie. Občas sa žena vo vzťahu dostane za hranicu, ktorá nie je zdravá a chce s mužom tráviť všetok čas. Ak toto žena na rande povie, chce poukázať na to, že aj ona má dobré vlastnosti.

„Mala som iba pár vzťahov a vlastne to ani neboli vzťahy.“

Toto klamstvo povie vtedy, ak mala tých vzťahov viac, no nechce vyzerať ako ľahká žena. Chce, až má o nej muž dobrý názor.

zdroj: Pexels/Budgeron Bach

„Je skvelé, že máš dobré vzťahy s ex.“

Mužove dobré vzťahy s ex by žiadna žena nezniesla. Iba ak by sa jednalo o starších ľudí a mali by spolu dieťa – vtedy by sa táto situácia dala tolerovať.

 „Nie, ja nepozerám videá pre dospelých.“

Ak žena použije toto klamstvo, nechce vyzerať neslušne, zúfalo a tak, akoby v posteli dlho nikoho nemala.

 „Super. To je zaujímavé.“

Toto klamstvo žena použije vtedy, ak podľa nej nejde rande dobre a muž ju nezaujíma. Nechce ho sklamať – preto povie túto vetu, no v niektorých prípadoch ju prezradí reč tela.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating