Prihlás sa na odber notifikácií a dostávaj najlepšie články, kvízy a horoskopy z Odzadu.
Zapnúť notifikácie

Robíme to skoro všetky, tak načo zapierať?

Ani ženy nie sú sväté a za zatvorenými dverami sa menia na prasiatka. Ale pšššt. To je tajomstvo.

1. Nosíš jednu a tú istú podprsenku stále dookola. Tento kus odevu je tak časovo vyťažený, že jednoducho nemá čas na návštevu práčky… aj niekoľko týždňov či mesiacov.

2. Špáraš sa nechtom pod druhým nechtom a silou mocou sa odtiaľ snažíš vydolovať tú odolnú špinu. Vôbec netušíš, ako sa tam dostala…

3. Šúpeš si z pier šupinky suchej kože. Z nevysvetliteľných dôvodov je táto činnosť omnoho upokojujúcejšia, ako si si ochotná priznať.

4. To isté platí aj o suchej koži na nohách. Alebo otlakoch. Aj keď to bolí ako fras, proste to tam nemôžeš nechať.

zdroj: unsplash.com

5. Cikáš v sprche. Ale kto nie?

6. Používaš suchý šampón viac, ako by sa patrilo. No, môžeš ty za to, že ti vlasy schnú pol storočia?! Nie vždy sa dá predpovedať, že sa ráno zobudíš s három ako Jaromír Jágr a ráno je na zahajovanie záchrannej akcie skrátka už neskoro.

7. Papáš omrvinky, ktoré ti pred chvíľou napadali do podprsenky. Áno, do tej podprsenky, ktorá práčku naposledy videla v období stužkovej Zdeny Studenkovej. No a čo.

8. Vytláčaš si čierne bodky. Aj keď ti reklama na Garnier niekoľkokrát prízvukovala, že to robiť nemáš. Ale čo vie reklama na kozmetické produkty o skutočných ženách, že?

9. Po tom, čo ten poklad s čiernou čiapočkou z nosa vytlačíš, ho ešte hodnú chvíľu obdivuješ. Fakt tento sajrajt v tvare červíka doteraz žil v mojom ksichte? Potom niet divu, že váha ukazuje také bizarné čísla, keď v sebe držím dve tony mazu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.