Tipy na výlety na Slovensku
Instagram/nataliasturdikova, Instagram/sliepkanacestach

Predpoveď počasia na najbližšie dni a týždne je veľmi priaznivá, preto by bolo na škodu, ak by si ostala zatvorená medzi štyrmi stenami svojho bytu. Radšej vezmi svojho frajera a vyberte sa na menší výlet, kde si môžete vychutnať dokonalé romantické rande. A veru je si z čoho vyberať. Toto sú najlepšie tipy na výlety. Ani by si neverila, aké krásne lokality nám naše Slovensko ponúka. 

Aké rande uprednostňuješ viac? Radšej by si niekde vysedávala a užívala si jedlo či dobrú kávičku so svojím frajerom, alebo si skôr za turistiku? Z týchto inšpirácií si môže vybrať každá.

Najlepšie tipy na výlety na Slovensku

Banská Štiavnica

Začneme trochu s klišé, ale keď sa povie romantické miesto, určite aj tebe musela napadnúť Banská Štiavnica. Môžete sa len tak poprechádzať ruka v ruke po historických uličkách, môžete si vychutnať dobrú kávu v nejakej malej kaviarničke, alebo môžete zavítať do Banky lásky, kde viete uzamknúť svoju lásku do trezoru. Bola by tiež škoda, ak by ste si nezašli pozrieť tajchy, ktoré sú práve pre túto lokalitu typické.

Pustý hrad

Na strednom Slovensku pri Zvolene nájdeš zrúcaninu Pustého hradu, ktorú rozhodne stojí za to vidieť. Minimálne už len pre ten krásny výhľad na okolie. Ak chcete väčšiu romantiku, počkajte si aj na západ slnka a tvoje srdce romantičky určite zaplesá.

Okrem iného tam nájdeš množstvo miesta, ktoré je ideálne na piknik. Takže zbaľte si deku, niečo malé na občerstvenie a poseďte si na lúke.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie