Každý klame. Niekto viac, niekto menej. Niekto klame „z milosti“. Niekto preto, aby zakryl tajomstvá, alebo manipuloval s ľuďmi. Ako však zistíš, kto je dobrým klamárom? Pozri sa na hviezdy, pretože isté znamenia majú vyššiu tendenciu vypúšťať zo seba slová, ktoré majú ďaleko od pravdy. Tu je 5 z nich, ktoré sú najlepšími klamármi.

Blíženec

Blíženec – človek dvoch tvárí. Svoje názory mení s okolnosťami. Keď má svoj lepší deň, tak si stojí za tým, čo povedal. V tých horších, nuž… Snaží sa ísť s prúdom a kvôli tomu je ochotný klamať. Chce zapadnúť do každej spoločnosti, a preto mu nerobí problém občas prispôsobiť svoje reči tomu, čo sa práve hodí.

View this post on Instagram

@mood_passion via 📸 @sashamarkiina

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Rak

Ak niečo urobí zle, snaží sa to zakryť všetkými možnými spôsobmi. Často má tajné informácie, ktoré by sa mohli niekomu zísť, no precízne si ich chráni. Rak je však emocionálne dostupný a tak sa môžeš pokúsiť vytvoriť s ním úzke puto, pričom ti vyzradí všetko, čo vie.

Lev

Asi najegoistickejšie znamenie zo všetkých. A na to, aby ochránil dobré meno svojej osoby je schopný neraz zaklamať. Dokáže byť veľmi úprimný, no ak sa niekde necíti bezpečne, začne si vymýšľať, aby vynikol v tom najlepšom svetle. Avšak lož má krátke nohy a odhaliť leva, ktorý klame, nie je až taký veľký problém.

Váhy

Váhy sú veľmi diplomatické. Milujú rovnováhu a snažia sa ju za každých okolností dosiahnuť. Pokiaľ cítia, že je ich balans narušený, pristúpia k lži. Neradi sa hádajú, a preto sa zo všetkých síl snažia tomu vyhnúť. Ak prichytíš váhy, ktoré klamú, nebuď na nich zlá. Jednoducho si mysleli, že robia to najlepšie, čo môžu.

Škorpión

Kráľ tajomnosti. Prísť škorpiónovi na to, že klamal, je takmer nemožné. Ich lži sú totiž veľmi dobre prešpekulované. Väčšinou však hovorí pravdu, no ak sa rozhodne klamať, tak to urobí tak, aby si na to neprišla. Musíš dávať veľký pozor na drobnosti, ktoré možno nedomyslel v jeho dokonalom klamstve a možno sa ti raz podarí odhaliť ho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.