Instagram/_nathi92

Druhý septembrový týždeň sa zatiaľ nesie v dobrej nálade. Vonku ťa hreje slnko na tvári a pociťuješ príval babieho leta.

Ak chceš vedieť, čo ťa čaká v dnešný deň, prezradí ti to tvoje znamenie.

Baran

Čaká ťa deň plný úspechov. Nemala by si však zostať na jednom mieste, aj keď ti je tam dobre. Ako človek sa potrebuješ posúvať, preto je na čase urobiť krok iným smerom. Tento deň je ideálny na zmeny.

Býk

Povinnosti, ktoré ťa čakajú v práci budú nič, oproti povinnostiam, ktoré ťa čakajú doma. Večer by si si mala „naordinovať“ oddych a kúpeľ, pretože sa môže stať, že by si zajtrajšok niesla veľmi ťažko. Priprav sa na naozaj náročný utorok.

Blíženci

Vstúp si do svedomia a uvedom si, že nie vždy máš pravdu. Dnes by si mala počúvať najmä druhých, pretože ti dokážu otvoriť oči a pochopíš, že nie si jediná na svete. Myslíš si to často, preto by bolo dobré, aby si to zmenila.

Rak

Tvoj utorok sa bude niesť v znamení komunikácie. Už od rána bude z tvojho mobilu horúca linka, preto by si mala mať batériu na 100 %. Avšak, môžeš sa stretnúť aj s hádkou, do ktorej by si mala ísť až potom, čo vychladneš.

Lev

Túžiš po tom, aby si bola každý deň stredobodom pozornosti. Mala by si si však uvedomiť, podobne ako Blíženci, že nie si jediná. Dnešný deň bude patriť všetkým, len nie tebe. Vyskúšaš si, aké je to byť v koži „obyčajného“ človeka.

Panna

V práci ťa nečaká nič ťažké ani nové, no upratať by si si mala partnerský život. Občas máš pocit, že svojmu priateľovi nerozumieš, si z toho celá zúfalá a dnes to všetko vyjde na povrch. Nesnaž sa však rozprúdiť hádku, mala by si otvorene komunikovať.

Váhy

Dnes budeš mať veľa energie na to, aby si po práci zašla na tréning a ešte aj večer stihla upratať. Po povinnostiach si doma pusti film a objednaj chutnú večeru. Dnes si to môžeš dovoliť, pretože ukážeš, aká si super žena.

Škorpión

Hoci nemáš rada rozhovory na verejnosti, dnes sa do jedného pustíš a budeš mať z neho dobrý pocit. V práci ťa nečaká veľa úloh, no nakopia sa tie rodinné. Ak sa večer nestrhne hádka, môžeš si pogratulovať. Nevyrobila si žiadne problémy.

Strelec

Ak chceš stihnúť dovolenku v septembri, mala by si to dnes oznámiť v práci. Neskôr môže byť naozaj neskoro. Oddych si zaslúžiš, preto je ideálny čas na to, aby si po práci vyrazila na nákupy a rozmaznávala sa. Kúp si vec, po ktorej už dlho túžiš.

Kozorožec

Nemala by si byť moc otvorená k cudzím ľuďom, pretože sa ti to vypomstí. Mala by si dať na svoju intuíciu a neriadiť sa tým, čo ti hovoria ostatní. Dnes počúvaj len seba a nauč sa niesť zodpovednosť za svoje činy.

Vodnár

Pokiaľ sa v práci nezdržíš dlho, čaká ťa veľmi pekný slnečný deň. Môžeš sa vybrať na návštevu ku kamarátke, ktorú si dlho nevidela a tým jej spraviť radosť. Večer si pusti romantický film a pokojne si aj poplač – emócie musia ísť von.

Ryby

Dnes ťa čakajú v práci nové úlohy, ktoré si ešte nikdy nerobila. Napriek tomu, že sa bojíš, si šikovná a zvládneš ich jednoducho. Budeš vyčerpaná, no to len umocní dobrý pocit, ktorý zo seba budeš mať. Si hviezda.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy